
Gjør et trygt bruktbilkjøp
Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
45 quattro, S-Line, R.kamera, Skinnseter, Matrix, Krok+
2025
7 857 km
Automat
El
Totalpris
Møller Bil Ensjø selger denne flotte Audi Q4 e-tron Quattro 2025
Bilen er kjøpt ny hos Audi AG i Tyskland.
Leveres med to sett hjul.
Leveringsklar.
Opplev Q4 e-tron i en klasse for seg. Denne Auroraviolett metallic utgaven skiller seg ut med Matrix LED-hovedlys som gir deg krystallklar sikt og en unik digital lyssignatur. De dynamiske lysscenene og blinklysene fanger blikket, og øker både stil og sikkerhet. Med Assistentspakke Pro får du avanserte førerassistenter som gjør hver tur til en fornøyelse. Innvendig møter du sportsseter i sort skinn/kunstskinn, kombinert med S line som gir interiøret et sporty og luksuriøst preg. Dette er ikke bare en bil, men en opplevelse.
Godt utstyrt bil, med blant annet:
Matrix LED-hovedlys med digitale lyssignaturer, dynamisk lysscener og dynamiske blinklys
Assistentspakke Pro
Interiør med sportsseter i skinn/kunstskinn, sort
S line
S line-støtfangere
Optikkpakke sort
Lettmetallfelger, Audi Sport, 10-eiker-stjerne Aero, sort, høyglanspolert, 8,0J|9,0Jx20, dekk 235/50|255/45 R20"
Taktrekk i stoff i spesifikk farge
Kontrastlakkering
Skinn/kunstskinn mono.pur 550
Sportsseter foran
Sportsunderstell
Tilhengerfeste
Sportsskinnratt med dobbelteiker, flatt topp og bunn, multifunksjon og girhendler
Lettmetallfelger, 5-arm, 8,0Jx19, vinterdekk 235/55 foran og 255/50 bak
Bakseterygg, delt og nedfellbar
Takrails i svart
Klimapakke
Varmepumpe
Utvidet fabrikkgaranti - total garantiperiode inntil 5 år, maks 100 000 km
Komfort parkeringsklimaanlegg
Ryggekamera
Tonede solbeskyttelsesvinduer
Akustikkglass for dørvinduer foran
Ambientebelysning
Bortfall av modellbetegnelse og effekt-/teknologimerking
Elektrisk bagasjeluke med sensorstyrt åpning
Frontvindu i klimakomfort- og akustikkglass, trådløst oppvarmet
Komfortnøkkel uten Safelock
Dekorinnlegg i aluminium Konvergenz, antrasitt
Ratt med kromoptikk-applikasjon
Adaptiv kjøreassistent med nødassistent
12 volts strømuttak
Dørarmstøtte i kunstskinn
Innstigningslister med aluminiumsinnlegg foran
Parkeringshjelp Plus
Adaptiv hastighetsassistent uten hastighetsbegrenser
LED-baklykter med opplyst lysstripe, dynamiske blinklys og dynamisk lysscener
Lyktespylersystem
Audi sound system
Audi phone box
LTE-støtte for Audi phone box
Aksentflater i blank svart
Audi Smartphone-grensesnitt
3-soners komfortklimaautomatikk
Interiørapplikasjoner i aluminiumsoptikk
Pedaler og fotstøtte, standard
Denne bilen leveres med bruktbilgaranti, garantert-fornøyd-bytterett, servicehistorikk, kilometerstandsgaranti og tilstandsrapport godkjent av Forbrukerrådet og Norges Bilbransjeforbund. Ta gjerne kontakt om du ønsker å få tilstandsrapporten tilsendt.
Ta kontakt med en av våre selgere for ytterligere informasjon:
Salgssjef - Anders-Emil Haslestad: 95 07 31 31
Seniorselger - René Svendsen: 412 90 370
Vi informerer våre kunder om at lokal funksjonalitet i denne bilen kan bli påvirket eller falle bort når 2G-nettverket avvikles i Norge, som per i dag er planlagt å skje etter 2027. Slike konsekvenser er utenfor vår kontroll og ansvar, men vi søker aktivt informasjon fra produsentene for å forstå omfanget. Oppdatert informasjon vil bli delt fortløpende i våre alminnelige kanaler.
Vi klargjør våre biler hos Møller Medvind:
I Møller Medvind inviterer vi unge inn i arbeidslivet som likeverdige medmennesker og fullverdige medarbeidere. Møller Medvind tar jobben med kosmetisk klargjøring og lakkforsegling. Dessuten skal vi utkonkurrere de mange useriøse aktørene i denne bransjen. Den jobben gjør vi ikke bare for oss selv, men til glede for hele samfunnet. For i Medvind er det ryddige forhold og et godt arbeidsmiljø. I bunnen ligger fagopplæringen. Den krever både evner og pågangsmot, men for de som gjennomfører venter både kompetansebevis og tilbudet om en fast jobb sammen med de beste i bilbransjen
Vi kjøper bilen din!
Nå kan du selge bilen din til oss, uten at du trenger å kjøpe en ny.
Lurer du på hva du kan få for den? Send oss info om din bil, så kan vi ta en takst eller antyde en pris for deg.
Send oss følgende informasjon om bilen: registreringsnummer, kilometerstand, utstyr og bilens generelle stand.
Finansieringshjelp eller forsikring? Vi har gunstige betingelser og gir deg gjerne et uforpliktende tilbud!
Vil du bytte inn din bil? Send oss mail så får du raskt svar på hva vi kan tilby deg i innbytte. For å kunne hjelpe deg raskest, er det fint om følgende opplysninger er med i din henvendelse:
- Registreringsnummer
- Kilometerstand
- Utstyrsnivå
- Generell tilstand på bilen
(Vi tilstreber oss til enhver tid å fremlegge riktige detaljer og opplysninger om bilene, men vi må allikevel ta forbehold om at det kan forekomme feil eller mangler i annonsene.)
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti (49 md. / 100 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.

Visste du at vi nå også tilbyr leasing av bruktbil? En bruktbil som regel tilgjengelig umiddelbart, og leasingperioden kan være kortere.

Det kan være stressende å selge bilen privat, spesielt hvis du kjenner på at du ikke har nok kunnskap eller tid til å utføre alle stegene.
FINN-kode
431178226
Sist oppdatert
17. oktober 2025, 18:19
Referanse
b78549d5-41b7-4228-8c23-59912129e1b6
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.