Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Bobiler/KABE

Bildegalleri

(1/41)

KABE TRAVEL MASTER - ALDE - Velholdt

Modellår

2006

Kilometerstand

106 400 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Ikke oppgitt

Pris

399 000 kr

Nyttige lenker

Gode råd til deg som skal kjøpe bobil

Beskrivelse

Kabe Travelmaster 2008 – Mye bobil for pengene!

Denne romslige og velutstyrte bobilen byr på høy komfort, praktiske løsninger og solide Kabe-kvaliteter. Perfekt for både korte turer og lengre ferier!

Manuelt gir – AC i førerhus
Ryggekamera & DAB+ radio
ALDE vannbåren varme
Sykkelstativ, stige og rails

Førerhus og sittegruppe:

Vendbare fører- og passasjerstoler

Store vindusflater med gardiner for innsynsskjerming

Romslig sittegruppe med god plass rundt bordet

Kjøkken:

4 nedfelte kokebluss + oppvaskkum

Stekeovn under arbeidsbenk

God oppbevaringsplass i skap og skuffer

Kjøleskap med fryseboks og praktisk høyskap ved siden av

Bad:
Plassert bakerst på høyre side
Romslig kompaktbad med eget dusjkabinett
Toalett, servant med skap, speil og hyller

Soveplass:
Komfortabel dobbeltseng på venstre side bak

Dette er en bobil med mye utstyr, god plassutnyttelse og pålitelige løsninger som gir en behagelig reiseopplevelse.

Finansiering? Spør oss! Vi hjelper deg med å finne den beste løsningen, fra 0,- i egenkapital.


 


Salg:


 


Andreas Løviknes     911 71 760


Jon Arne Torset   400 30 553


Over 20-års erfaring
Vi er plassert på Vestnes (6390), midt i Møre og Romsdal. Løviknes Caravan ble etablert i 2002 og er i dag en del av Løviknesgruppen. Vi leverer bobiler og bybobiler bygget på chassis fra Fiat og Mercedes, med løsninger for et hvert behov: Senkeseng, enkeltsenger, dobbeltseng, Queenbed, Alde, hengerfeste, alkove, delintegrert, helintegrert, face to face sittegruppe osv. Vi hjelper deg å finne det som passer deg og ditt behov.


Innbytte
Innbytte vurderes på de fleste merker som for eksempel Hymer, Rapido, Hobby, Challenger, Dethleffs, Knaus, Rimor, Adria, Sunlight, Carthago, Kabe, Westfalia, Benimar, Solifer, Bürstner og også campingvogn.
Vi er bobilsenteret på Vestnes og har som mål å gjøre bobillivet så enkelt som mulig med alt du måtte trenge samlet på et sted.


Tabbert Campingvogner
I 2022 begynte vi med salg av Tabbert campingvogner produsert av Knaus Tabbert konsernet. Kjent for sin fantastiske kvalitet og innovative løsninger er de en produsent av campingvogner vi er stolte av å levere til våre kunder. Det er ikke foruten grunn at det sies om du har en Tabbert Campingvogn, har du en følgesvenn for livet!


Topp moderne og komplett Servicesenter
Vi er stolte av å kunne tilby produkter og tjenester til din bobil hos vårt moderne servicesenter i buktavegen 15, 6390 Vestnes. Her finner du et Fiat Professional autorisert bobilverksted, personbilverksted og eget dekkverksted under samme tak med med et stort dekkhotell samt alt du trenger for å ivareta din bobil! Vi er den eneste bobilforhandleren i Møre & Romsdal fylke som har et eget Fiat professional autorisert verksted. Vi jobber hver dag for å yte den beste servicen til våre kunder samt hele tiden kunne øke vår kompetanse for å kunne bistå best mulig.


Trygghet og fordeler
Handler du bobil hos oss, blir du automatisk fordelskunde og kan dra nytte av vårt fordelsprogram. Du får da et fordelskort som gir deg en rekke fordeler både på vårt verksted, hos dekk og felger og selvfølgelig i vår utstyrsbutikk hvor vi har alt du måtte trenge til din neste reiseopplevelse. Som fordelskunde får du også den beste garantien – Løviknes Garantien. Vi tar garanti på alvor og med vår lange erfaring vet vi hva som kan oppstå. Det er nettopp denne erfaringen vi har tatt med oss i utviklingen av Løviknes Garantien og som vi er stolte av å tilby alle våre kunder.


Våre merker
Løviknes Caravan er stolt forhandler av Frankia, Mobilvetta, McLouis, Pilote, Euramobil, Challenger, Tabbert, Caravelair og Combi-Camp!


Vi hjelper deg å selge bobilen din – TRYGT SALG
Om du har en bobil eller campingvogn du ønsker å selge – ta gjerne kontakt med oss. Vi har bistått kunder i salg av sine bobil og campingvogner i en årrekke og vet hva som kreves og forventes i en slik prosess.


De siste årene har vi merket en økt etterspørsel etter bistand rundt salg av bobil og spesielt et økt ønske og behov for trygghet i prosessen. Derfor har vi utviklet TRYGT SALG som gir deg nettopp det – trygghet i hele salgsprosessen. 


Ved å benytte deg av TRYGT SALG slipper du blant annet alt reklamasjons- og garantiansvar opp mot ny eier. Du får samtidig benyttet deg av en rekke fordeler vi som profesjonell forhandler kan tilby, samt tryggheten med at salget blir håndtert riktig og profesjonelt. 


Vi har til enhver tid et godt utvalg av nye og brukte bobiler på lager.


 


Åpningstider: Mandag - fredag 09:00-17:00 (Torsdag 09:00 17:00) Lørdager 10:00 14:00 Ellers etter avtale. 


Løviknes Caravan, God service - Høy kompetanse! www.bobiler.net


 


MED FORBEHOLD OM FEIL I ANNONSEN.

Spesifikasjoner

Omregistrering
Ikke oppgitt (avgifter)
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
KABE
Modellår
2006
Type bobil
Delintegrert
Karosseri
Fiat
Effekt
145 hk
Slagvolum
2,8 l
Girkasse
Manuell
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Lengde i cm
713 cm
Bredde
240 cm
Totalvekt
3 850 kg
Reg. seter
4
Soveplasser
4
Bobilen står i
Norge
Salgsform
Til salgs

Utstyr

  • AC i førerdel
  • Airbag
  • Alde vannbåren varme
  • Armlener til stoler
  • DAB+ Radio
  • Dekk godkjent
  • Ferskvanntank
  • Garage
  • Gardin for mørklegging
  • Gassflaske
  • Halvintegrert
  • Kjøleskap
  • Lettmetallfelger
  • Madrass
  • Markise
  • SOG
  • Stekeovn
  • Sykkelstativ
  • Takgrind/stige
  • Toalettkassett
  • Vannbåren varme
  • Varmtvann
  • Vinterisolert spillvannstank

Bobilen selges av et medlem av NCB. Når du kjøper en bobil av en forhandler som er medlem av NCB, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NCBs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.

Mer om fordelene ved å handle av et NCB-medlem.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Kyrkjevegen 8, 6390 Vestnes
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

430129742

Sist oppdatert

21. oktober 2025, 11:00

Referanse

1505999

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

KABE
Delintegrert