Bildegalleri
Lamborghini Huracan
LP610-4 V10 610HK
2015
34 000 km
Automat
Bensin
Totalpris
2 599 000 kr
Beskrivelse
Finansiering restverdilån 36 mnd:
• Egenkapital: 519 800,-
• Månedskostnad: 22 075,-
Priser ved 20% egenkapital og 70% restverdi etter 36 mnd basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig tilbud på finansiering.
Lamborghini Huracán LP 610-4 representerer rå italiensk superbiltradisjon i en innpakning som kombinerer brutal ytelse med ikonisk design. En selvpustende 5,2-liters V10-motor leverer 610 hestekrefter og 560 Nm, sendt ut til alle fire hjul gjennom en lynrask 7-trinns dobbeltclutchkasse. Resultatet er en akselerasjon fra 0–100 km/t på bare 3,2 sekunder og en toppfart på over 325 km/t – og V10-brølet er simpelthen ubetalelig. Det hyler livsglede og smilet sitter barnslig løst.
Dette eksemplaret er i tillegg i eksepsjonelt strøken stand, aldri vinterkjørt og beskyttet med Brila Red Line glass coating, som gir en mer slitesterk overflate og sørger for at den holder seg ren lengre. Bilen fremstår så godt som urørt av tidens tann – et samlerverdig og særdeles gjennomført eksemplar av en av Lamborghinis mest ikoniske V10-modeller.
Bilen er lakkert i Verde Mantis Metallic, en grønnfarge med enorm visuell tilstedeværelse. Uttrykket forsterkes av Style Package, Novitec 21” felger i sort og Verde Mantis, bremsecalipere i Verde Mantis, grønne kontrastsømmer i interiøret og brannslukningsapparat lakkert i Verde Mantis, som sammen lager en sjeldent gjennomført og storslått helhet. En dramatisk Novitec carbonvinge er kronen på verket, og med på å gi et allerede sylskarp utrykk enda mer spiss.
Innvendig møter du en kabin utført i Sportivo Interior med unicolor Alcantara, der helsorte flater kontrasteres av grønne sømmer som elegant binder eksteriør og interiør sammen. Under skallet er bilen oppgradert med et justerbart Novitec understell, som gir både presisjon og balanse i svingene, samt tillater en bøllete, bred og lav stance. Front Lift er selvsagt inkludert slik at normal anvendelighet bevares.
En Huracan som denne er like mye et kunstverk som en brutal kjøremaskin. Bilen oser av særpreg og lidenskap i hver detalj, og er for deg som vil ha V10 brølet i livet - i dønn strøken tilstand.
Kontakt en av våre selgere:
Bård Abrahamsen 994 47 122
Håkon Bjerknes 922 62 007
Olav Medhus 934 33 100
Thomas Kleven 970 33 100
byMEDHUS skal være en viktig og synlig aktør innenfor premium bil både av nye, nyere og classic biler. Vi har et stort nettverk for kjøp og salg av biler og vil kunne skaffe deg det du måtte ønske. Vi vil være blant de beste på å selge kommisjonsbiler da vi ikke har noen bindinger eller forpliktelser til andre enn deg! I tillegg vil vi importere det du måtte ønske samt å ta inn biler til lager vi vet du har lyst på. Gjennom mange år har vi hatt mest erfaring i Norge med sportsbilmerker som Ferrari, Lamborghini og McLaren. Vi har solgt mye Porsche, Maserati og Bentley gjennom mange år. I tillegg er vi god på Mercedes, BMW, Audi og Land-Rover. Vi er en liten butikk som har mulighet til å snu oss rundt og jobbe med det markedet innenfor premium bil ønsker. Det betyr at du vil finne både bensin, diesel og el bil i vår butikk. Vi ønsker å være øverst på listen din når du skal ha bil. byMEDHUS vil ha en tydelig strategi på å være synlige i sosiale media. Vi tror at du vil synes byMEDHUS med det innholdet vi er som mennesker, utradisjonelt design, opplevelser og konsept er et friskt pust som forfører deg til å bli kunde hos oss!
- Stay On Four
Vi tar forbehold om utstyrs- skrivefeil i annonsen
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 4 532 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 2 594 468 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Lamborghini
- Modell
- Huracan
- Modellår
- 2015
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 610 hk
- Slagvolum
- 5,2 L
- CO₂-utslipp
- 290 g/km
- Kilometerstand
- 34 000 km
- Girkasse
- Automat
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 1 562 kg
- Seter
- 2
- Farge
- Grønn
- Fargebeskrivelse
- Verde Mantis
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- JD84114
- Chassis nr. (VIN)
- ZHWEC1ZF5FLA02404
- 1. gang registrert
- 09.04.2015
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Bluetooth preparation
- Brannslukningsapparat lakkert i bilens farge
- Bremsecalipere lakkert i bilens farge
- Front lift
- Grønne kontrastsømmer i interiør
- Navigasjonssystem
- Novitec carbonvinge
- Novitec felger 21" med Verde Mantis lakk
- Novitec justerbart understell
- Parkeringsensorer foran og bak
- Smidde 20 originale Lamborghini felger
- Sportivo Interior (unicolor Alcantara)
- Style Package
- Verde Mantis Mett. Lakk
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Autorisert forhandler av
,mclaren
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonseinformasjon
FINN-kode
429975008
Sist oppdatert
26. februar 2026, 11:26
Referanse
2909
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.