Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Örnvik

Bildegalleri

Meget flott og unik Ørnvik 670 Trader (1/67)

Örnvik 670 Trader

Strøken Ørnvik 670, klar for Hummerfiske

Modellår

1988

Lengde

22 fot

Type motor

Utenbords

Seter

Ikke oppgitt

Pris

295 000 kr

Kontakt selgeren

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Fult ny restaurert 1988 Ørnvik 670 Trade med Suzuki 140 Hk ny mai 2024. Båten er hundre prosent strøket og klar til bruk. Ypperlig bruksbåt med mange bruksområder. Perfekt for hytteeiere, hobbyfisker, hummerfiske. God lasteplass, kan selvsagt også trekke folk på vannski eller paragliding, og mye mye mer, kun fantasien som setter grenser. Mange egne design touch har gitt båten et eget særpreg som du sannsynligvis ikke finner i andre Ørnvik 670. Alt i båten ble plukket ut, inkludert alle vinduer. Skrog, dekk og hytte ble nøye gått over og reparert der det var nødvendig. Glassfiber, reparert med glassfiber og Gelcoat, reparert med gelcoat. Hele skroget, utvendig, innvendig og dekk er malt med Shipolin, samt hytten utvendig. Gråe felt er også malt med Shipolin, og dem er langt til for design sin skyld. Nye gummilister i alle vinduer. Innvendig vegger og tak er trukket med Superflex av 100% Polyester. Nye tepper er tilpasset og laget av sjøvannsbestandig materialer. Tepper på gulv er kantsydde og avtagbare. Nye puter inne og ute, samt ny trokeene seter i samme materiale og farge. Badetrapp, rekkverk, rails, flaggstangfeste, puller og mange andre detaljer er pulverlakkert i svart halvblank. 100% nytt Elektrisk anlegg, hvert eneste kabel er byttet ut i hele båten, og mange nye er lagt til. Bygd om fra et batteri anlegg til to batteris anlegg. Et startbatteri og et til forbruk. Samtlige elektriske komponenter er nye, alt fra batterier til sikringer, brytere, lamper og alt annet. Ny dieselvarmer, kun testkjørt etter installasjon. Ny kartplotter i 2024. Nytt 220V inntak, sikring og støpsel. Usynlig LED lys under dollbord som lyser ned på dekk. Samme inne i hytte som gir et behagelig kjørelys i mørket. For flere detaljer, se tekster i bildene. Båten står på vannet i Øyenkilen og kan prøvekjøres for de som ønsker det.

Prisen kan diskuteres innfor rimelighetens grenser.

Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Örnvik
Modell
670 Trader
Modellår
1988
Type
Yrkesbåt/Sjark/Skøyte
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
140.0 hk
Motorfabrikant
Suzuki
Type motor
Utenbords
Topphastighet
35 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
950 kg
Lengde i fot
22 fot
Dybde
40 cm
Bredde
235 cm
Farge
Hvit og Grå
Båtens beliggenhet
Norge
Registreringsnummer
ACO008

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

1570 Dilling
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

428892394

Sist oppdatert

27. september 2025, 19:15

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Örnvik
Yrkesbåt/Sjark/Skøyte