Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
AMT 230 DC
AMT 230 DC | Inkl. Respo båthenger |Honda BF250 NY 2020 | Høstkupp
2018
23 fot
Utenbords
8
Pris
525 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selger min flotte AMT 230 DC med Honda BF250 fra 2020. Her får du en flott båt inkludert båthenger, Respo 2700MR multiroller-henger med elektrisk vinsj (Superwinch S5000).
Båten er produsert i 2018, men solgt ny i Norge 2020 sammen med en Honda BF250. Motoren har gått 136 timer. I vår var den på stor service hos merkeforhandler, hvor blant annet registerreim er byttet. Honda utenbordsmotorer leveres med 6 års garanti. Denne motoren har da garanti hos Honda, frem til 30.05.26.
Dette er en fantastisk kjekk båt. 230 DC er en ekte kvalitetsbåt som tilbyr både sportslighet og eleganse, samtidig som den er meget familievennlig. Den er ekstra romslig og har en stor U-formet sofa som enkelt kan forvandles til både solseng og ekstraseng. Den store kalesjen, som gir full ståhøyde, legges lett sammen og oppbevares i den romslige kalesjegarasjen når den ikke brukes. Båten ligger svært stabilt i vannet og både båt, motor og utstyr er enkelt å håndtere. AMT 230 DC passer for deg som setter pris på komfort, forutsigbarhet og trygg kjøring. Med sin allsidighet og brukervennlighet er båten glimrende til hyggelige dagsturer og fisketurer samtidig som den har en hyggelig kabin med soveplass til to personer for lengre utflukter. I kabinen er det også et toalett.
Ønsker du å se eller har spørsmål om båten, så er det bare til å ta kontakt.
Tlf: 915 97 709
Kan være behjelpelig med frakt av båten til andre steder i landet.
Pris kan diskuteres noe ved hurtig avgjørelse.
Det tas forbehold om evt. feil i annonsen.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- AMT
- Modell
- 230 DC
- Modellår
- 2018
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 250.0 hk
- Motorfabrikant
- Honda
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 47 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 1 350 kg
- Lengde i fot
- 23 fot
- Bredde
- 260 cm
- Sitteplasser
- 8
- Soveplasser
- 4
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
- Raymarine Axiom kartplotter/ekkolodd
- Selvlensende dørk
- Alltid til havn-konstruktion
- Grå antiskli/laminatdørk
- Komfortstoler
- Putesett
- Putesett akter for solseng.
- Bord i salong
- Akterkalesje + kalesjegarasje
- Pumpetoalett med septik
- Ferskvannstank
- Vannsystem med vask
- 2 skrogvinduer
- Stuverom med integrerte Abloy lås
- Rekker i syrafast stål
- 2 stk vindusviskere
- Hydraulisk styring
- Fast bensintank 220 l
- Rom for fortøyningstau i baug
- 2 rom for anker/fortøyningstau akter
- Lanterner
- 12 V eluttak
- Manuell lenspumpe
- Fester for fendre
- Brannslukker
- Securmark tyverimerking
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.