Bildegalleri
Cormate T27
Cormate T27 til salgs!
2006
27 fot
Innenbords
8
Pris
749 900 kr

Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Cormate T27 selges – en solid og elegant daycruiser som kombinerer høy ytelse med luksuriøs komfort. Dette er en 2006-modell med diesel MerCruiser-motor, perfekt for både dagsturer og helgeutflukter.
En gjennomført båt for den som ønsker både kjøreglede og komfort. Perfekt som sommerbåt, enten du er på fjorden, innsjø eller skjærgården.
Båten er pent brukt, men har noen normale bruksmerker etter alder. Den har vært vinterlagret innendørs de siste årene, noe som har bidratt til å bevare både interiør og teknisk stand.
Båten har noen diverse ting som er delvis utdatert. Dette reflekterer også i prisen.
Vi kan være behjelpelige med å sette i hvilket som helst ønsket utstyr.
Vi går gjennom båten på alt teknisk samt service på både motor og drev før overlevering.
Selges for kunde-
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Cormate
- Modell
- T27
- Modellår
- 2006
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 320.0 hk
- Motorfabrikant
- Mercruiser
- Type motor
- Innenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 24 500 kg
- Lengde i fot
- 27 fot
- Dybde
- 90 cm
- Bredde
- 245 cm
- Sitteplasser
- 8
- Soveplasser
- 4
- Farge
- Hvit og grå
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
- Kalesje
- Havne kalesje
- Dusj
- Toalett
- Solseng
- Trimflaps
- Anker vinsj
- Kart plotter
- Kjøle skuff
- Stemnings belysning
- Stereo
Noe av utstyret er utdatert og trenger en service eller oppgradering.
Forbehold om feil i annonsen.
Haugaland Båtsenter fungerer kun som mellomman ved salg for kunde, og har ikke noe garantiansvar når det gjelder disse båtene. Kjøper er selv ansvarlig for å sjekke båten før kjøp, båten selges som den står... Med forbehold om feil i annonsen...
Hvorfor velge Haugaland Båtsenter AS?
Vår kunnskap Din sikkerhet og båtglede.
Haugaland Båtsenter selger båter og motorer, hos oss kan du få en komplett pakke. Vi utfører service til fast pris eller pr time alt etter ønske. Vi har i vår servicepakke et punkt hvor vi prøver å forebygge elektriske problemer. Dette utfører vi ved hver service. Vi har lang erfaring innen båtbransjen.
Haugaland Båtsenter har Haugalandets største Volvo Penta lager og skaffer ellers alt du måtte ha behov for. Vi har innenbordsmekaniker med lang erfaring med Volvo Penta og Mercruiser, en løsningsorientert kar som fikser det meste. Vi har også mobilt verksted som vi sender ut til deg.
Haugaland Båtsenter ligger i Haugesund som er midt imellom Stavanger og Bergen vi har ansatte med lang erfaring innen båt og motor. Vi har arbeidet med dette i mange år, og er godt kjent med både gamle og nye modeller. Vi reiser årlig på kurs for å oppdatere oss og for å få med oss det aller siste i bransjen. Vi er også godt kjent med hvordan båtlivet skal være, og derfor skal vi alltid finne en god løsning for deg.
Vi har gode samarbeidspartnere som Erling-Sande ( Suzuki Marine, Askeladden, Beneteau, HR Boat, Linder, Smartliner, Suzumar) Grand, Sandstrøm og GALA. Suzuki Marine har et stort varelager i Norge. Dermed kan vi på kort tid skaffe det vi har behov for når det gjelder alle Suzuki Marine produkter. I likhet med vår hovedleverandør, setter vi kundene i fokus, og vil yte den aller beste service.
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.