
Gjør et trygt bruktbilkjøp
Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
quattro 530 hk *, 21'', Luft, HUD, Laserlys, B&O,Skinn
2022
59 336 km
Automat
El
Totalpris
Møller Bil Ensjø selger denne flotte Audi e-tron GT quattro 530 hk, 2022.
Bilen er kjøpt ny hos Møller Bil.
Leveres med to sett hjul.
Leveringsklar.
Audi e-tron GT quattro 2022 leverer 530 hk, 0100 km/t på 4,1 sekunder og opptil 488 km rekkevidde. En elektrisk Gran Turismo som kombinerer rå ytelse, sportslig design og luksuriøs komfort.
Godt utstyrt bil, med blant annet:
21" 10-eket trapezdesign sort
Adaptiv luftfjæring
Adv key, senorstyrt bag.luke, alarm
Ambientebelysning flerfarget
Askebeger/sigarettenner
Assistentpakke plus
Audi phone box
Aut. avbl./innkl. utv. speil m/memo
Bang & olufsen premium system
Belyst innstegslist i aluminium
Dynamisk styring og 4-hjulsstyring
E-sportsound
Ekstra mørke ruter bak
El. justerbar rattstamme
El. seter, memo fører
Garasjeportåpner
Hd matrix led og laserlys
Head-up-display
Innvendig dekor i carbon atlas matt
Inte.elemeter i feinnappa/dinamica
Ionisator
Lane ass plus nødass, køass
Lanseringsmodell
Massasjeseter med lufting foran
Mlf-sp.ratt med flat bunn oppvarmet
Norgesgaranti; 5 år/100´km
Norsk utstyr
Oppvarmede bakseter
Omgivelseskamera
Panorama glasstak
Regulert differensialbrems bak
Skinn valcona med honeycomb
Sommerhjul
Sportseter pro
Vinterhjul
Denne bilen leveres med bruktbilgaranti, garantert-fornøyd-bytterett, servicehistorikk, kilometerstandsgaranti og tilstandsrapport godkjent av Forbrukerrådet og Norges Bilbransjeforbund. Ta gjerne kontakt om du ønsker å få tilstandsrapporten tilsendt.
Ta kontakt med en av våre selgere for ytterligere informasjon:
Salgssjef - Anders-Emil Haslestad: 95 07 31 31
Seniorselger - René Svendsen: 41 29 03 70
Vi informerer våre kunder om at lokal funksjonalitet i denne bilen kan bli påvirket eller falle bort når 2G-nettverket avvikles i Norge, som per i dag er planlagt å skje etter 2027. Slike konsekvenser er utenfor vår kontroll og ansvar, men vi søker aktivt informasjon fra produsentene for å forstå omfanget. Oppdatert informasjon vil bli delt fortløpende i våre alminnelige kanaler.
Vi klargjør våre biler hos Møller Medvind:
I Møller Medvind inviterer vi unge inn i arbeidslivet som likeverdige medmennesker og fullverdige medarbeidere. Møller Medvind tar jobben med kosmetisk klargjøring og lakkforsegling. Dessuten skal vi utkonkurrere de mange useriøse aktørene i denne bransjen. Den jobben gjør vi ikke bare for oss selv, men til glede for hele samfunnet. For i Medvind er det ryddige forhold og et godt arbeidsmiljø. I bunnen ligger fagopplæringen. Den krever både evner og pågangsmot, men for de som gjennomfører venter både kompetansebevis og tilbudet om en fast jobb sammen med de beste i bilbransjen
Vi kjøper bilen din!
Nå kan du selge bilen din til oss, uten at du trenger å kjøpe en ny.
Lurer du på hva du kan få for den? Send oss info om din bil, så kan vi ta en takst eller antyde en pris for deg.
Send oss følgende informasjon om bilen: registreringsnummer, kilometerstand, utstyr og bilens generelle stand.
Finansieringshjelp eller forsikring? Vi har gunstige betingelser og gir deg gjerne et uforpliktende tilbud!
Vil du bytte inn din bil? Send oss mail så får du raskt svar på hva vi kan tilby deg i innbytte. For å kunne hjelpe deg raskest, er det fint om følgende opplysninger er med i din henvendelse:
- Registreringsnummer
- Kilometerstand
- Utstyrsnivå
- Generell tilstand på bilen
(Vi tilstreber oss til enhver tid å fremlegge riktige detaljer og opplysninger om bilene, men vi må allikevel ta forbehold om at det kan forekomme feil eller mangler i annonsene.)
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti (6 md. / 100 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.

Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.

Visste du at vi nå også tilbyr leasing av bruktbil? En bruktbil som regel tilgjengelig umiddelbart, og leasingperioden kan være kortere.

Det kan være stressende å selge bilen privat, spesielt hvis du kjenner på at du ikke har nok kunnskap eller tid til å utføre alle stegene.
FINN-kode
427523042
Sist oppdatert
23. september 2025, 16:45
Referanse
be9dee8a-1f98-4334-9b61-ff54aab5e6f0
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.