Bildegalleri
INDIAN Pursuit Limited Premium
2024
13 700 km
1 768 cc
122 hk
Pris
439 631 kr
NST Gardermoen Mc AS
Nyttige lenker
Ekstern lenkeForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Drømmer du om den ultimate touring-opplevelsen? Da er denne 2024 Indian Pursuit Limited Premium akkurat det du leter etter!
Hos NST Gardermoen MC har vi nå gleden av å tilby en strøken og nesten ny Indian Pursuit Limited Premium i den eksklusive fargen Titanium/Black Metallic. Denne touring-kongen har kun gått 13 700 km og er i fantastisk stand – klar for mange nye eventyr på landeveien!
Indian Motorcycle er et ikonisk amerikansk merke med røtter helt tilbake til 1901. Med sin kraftige PowerPlus V-twin-motor og moderne teknologi representerer denne modellen en perfekt balanse mellom klassisk cruiser-arv og fremtidsrettet touringkomfort.
Dette er ikke bare en motorsykkel – det er et rullende luksushotell på to hjul. Her får du en fullspekket touringmaskin med alt du kan ønske deg:
- Ride Command med Apple CarPlay – full kontroll og tilkobling rett fra styret
- Elektrisk justerbar vindskjerm (EL Vindskjerm) – juster komforten i fart
- Aut. demperjustering for optimal kjørekomfort uansett last
- Oppvarmede holker og sete – for norske forhold er dette gull verdt!
- Bluetooth, høyttalere og Radio/CD/MP3 – cruise med din egen soundtrack
- Cruise control, navigasjonssystem, kjørecomputer og 12V-uttak
- ABS, traction control og Brembo-bremser – topp sikkerhet og ytelse
- Sidevesker, toppkoffert, bagasjebrett og hurtigkobling – all bagasjeplass du trenger
- Veltebøyle, ekstra kåper, ryggstøtte og lower fairings – alt for komfort & beskyttelse
Visuelt er den like imponerende som på papiret – med sin to-tone lakk, skarpe linjer og kromdetaljer oser den av premium kvalitet og amerikansk muskel. Setene er komfortable og luksuriøse, med ergonomisk design både for fører og passasjer.
Dette er en sjelden sjanse til å sikre seg en "som ny" Indian Pursuit Limited Premium med lav km-stand og hele 48 måneders garanti!
Ta kontakt med NST Gardermoen MC i dag for visning og prøvekjøring. Her får du en touringmaskin i toppklasse – klar for nye eventyr!
Annet utstyr:
- Ryggstøtte Fører
- Bagasjebrett
- Ekstra Lys
- Veltebøyle
- Lower fairings
- Lav Km-stand
- Ride Command
- Apple Car Play
- EL Vindskjerm
- Brembo Bremser
- Topp-Koffert
- Bluetooth
- Fullspekket av utstyr
- Hurtig Kopling Koffert
-------------------------------
NST Gardermoen MC
Vi har over 25 års erfaring med import og salg av motorsykler, og eren av landets ledende MC-butikker. Velkommen til visning i vår butikk ved Gardermoen/Maura.Vi registrerer og utleverer din MC på dagen!I vår butikk finner du sykkelen du ønsker "IRL", ikke som en del andre steder hvor du betaler sykkelen på forhånd,uten garanti på at du får det du ble lovet.
VI TILBYR
- Nye Indian Motorsykler
- Nye Voge Motorsykler
- Kjøreutstyr
- Finansiering
- Forsikring
- Vinterlagring
- Garanti
- Innbytte
- Service
- Dynobenk
- Datalogging
- Ombygging
- Dekk
- Orginale Deler
- Aftermarked Deler
Sender Over Hele Norge!
Butikk / Delelager / Verksted
Åpningstider: Se vår nettside www.gardermoenmc.no
© NST Gardermoen MC - Tekst og bilder kan ikke brukes uten samtykke.
Forbehold om feil i annonsen.
Softail, Breakout, Limited, CVO, Dyna, Road King, Sportster, V-Rod, Nightrod,
Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Voge, KTM, BMW ++
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 439 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- INDIAN
- Modell
- Pursuit Limited Premium
- Modellår
- 2024
- Type
- Touring
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 122 hk
- Slagvolum
- 1 768 cc
- Kilometerstand
- 13 700 km
- Vekt
- 380 kg
- Farge
- Titanium/Black Metallic
- Garanti
- Bruktgaranti
- Garantiens varighet
- 48 måneder
Utstyr
- 12V uttak
- ABS
- Alarm
- Aut. demperjustering
- Bagasjebrett
- Cruise control
- Ekstra kåper
- Høyttalere
- Kjørecomputer
- LED lys
- Navigasjonssystem
- Radio/CD/MP3
- Sidevesker
- Traction control
- Varmeholker
- Varmesete
- Vindskjerm
- Xenon lys
Dette kjøretøyet selges med Bruktgaranti (48 md.).
Motorsykkelen selges av et medlem av Norsk MC-Forhandlerforening (NMCF). Når du kjøper MC av en forhandler som er medlem av NMCF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NMCFs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonseinformasjon
FINN-kode
426502543
Sist oppdatert
11. september 2025, 10:09
Referanse
MC1684
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.