Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Can-Am Outlander Max XU+ 1000
2024
110 km
976 cc
80 hk
Pris
179 900 kr

Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selger vår Demo-brukte Can-Am Outlander Max 1000 XU 2024-modell. Lite brukt, mest til utstilling.
Nyprisen på denne er 218.900,-. Vi selger vår for 179.500,-
Bøylene foran og bak er ekstrautstyr og kan selges til en fordelaktig pris.
Rognan Auto AS er et bil og scooterverksted som startet virksomheten i 1976. Vi er forhandler av Mitsubishi, Lynx, Ski-Doo og Can-Am. Vi er også forhandler av BRP Carrier tilhengere (4P-ÅTM), 3S-Alutrailers, NTS-kjelker, Nila kjelker og sluffer, Øhlins støtdempere, Beitepusser og gressklipper for atv. Vi har også mekanisk verksted for snøscooter, atv og bil. I tillegg karosseriverksted med lakkering. Med forbehold om feil i annonsen.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Can-Am
- Modell
- Outlander Max XU+ 1000
- Modellår
- 2024
- Type
- ATV
- Effekt
- 80 hk
- Slagvolum
- 976 cc
- Kilometerstand
- 110 km
- Vekt
- 376 kg
- Farge
- Grå
- Registreringsnummer
- UD4214
- Chassis nr. (VIN)
- 3JBLRAP58RJ000093
- Eiere
- 1
- Garanti
- Fabrikksgaranti
Dette kjøretøyet selges med Fabrikksgaranti.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.