Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
MINI Clubman
Cooper S
2008
125 250 km
Automat
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for Br61581
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Selger en utrolig godt vedlikeholdt og ivaretatt Clubman Cooper S som bare har gått 125.000 kilometer, da den blir litt dyr for meg å eie. Kjøpte veldig nylig bilen, men ettersom jeg er i førstegangstjenesten, blir den litt dyrere enn antatt å ha i måneden. Bilen er veldig godt vedlikeholdt av alle eiere den har hatt, det ser man tydelig i servicehåndboken med masse dokumentasjon av ting som er gjort.
Bilen er utrolig morsom å kjøre, og at det er en S modell med 174hk merker man godt. Bilen har automatgir, som girer utrolig godt. Bilen ligger utrolig godt på veien, både på landevei og motorvei, og har gode Goodyear eagle F1 sommerdekk.
Monterte nylig noen panser striper for å gjøre den litt kulere etter min mening, men de er lett å ta av, og kan gjøres før eventuelt salg.
Bilen fikk nytt registerkjedet for ca 16.000km siden
Andre ting er også byttet av forgje eier, ny toppakning og topplokk ble sjekket og planlagt, nytt innsugsrør (OEM), tankventil (OEM) og noen småting som pakninger
Det er også fylt på ny Ac gass i juli, og oljeservice ble nettopp tatt (03.09.2025)
Ved salg innen en måned ca slipper man å betale omregistreringsavgift🤩
Bilen har det meste av utstyr som:
Panorama soltak
Svart taktrekk
Varme i frontruta og bakruta
Cruice kontroll
Ryggesensor
Cooper S girkasse
Xenon lys
Regnsensor
Skinnseter
5 seter
Og mer
Bilen ønsker nye bremsepads foran selvom det er mye igjen, vil bli bestilt og bytta om det er mindre enn det ser ut til før eventuelt salg:)
Bilen fikk også «nye» svarte vinterfelger, som nettopp er avbalansert og lagt på de eldre vinterdekkene. Når det kommer til vinterdekkene, har de mye mønster igjen, og mye pigger. De er av merke Nokian.
Prisen kan diskuteres innenfor rimelighetens grense
Om det er noe spørsmål er det bare å fyre løs, eller så er det bare å sende meg en melding eller ringe meg på 94811662
Biler ikke bilen solgt beholder jeg den nok😊
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- MINI
- Modell
- Clubman
- Modellår
- 2008
- Karosseri
- Kombi 5-dørs
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 174 hk
- Slagvolum
- 1,6 l
- CO₂-utslipp
- 168 g/km
- Kilometerstand
- 125 250 km
- Girkasse
- Automat
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 305 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 3
- Farge
- Svart
- Fargebeskrivelse
- Hot chocolate
- Interiørfarge
- Brunt skinn
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 21.02.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- BR61581
- Chassis nr. (VIN)
- WMWMM310X0TN70105
- 1. gang registrert
- 25.01.2008
- Eiere
- 6
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- 12V uttak
- ABS-bremser
- Air Condition
- Antiskrens
- Antispinn
- AUX-inngang
- Bagasjeromstrekk
- Bluetooth
- CD-spiller
- Cruisekontroll
- El.vinduer
- Girsjaltere på rattet
- Isofix
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg
- Lettmet. felg sommer
- Lettmet. felg vinter
- Metallic lakk
- Midtarmlene
- Multifunksjonsratt
- Oppvarmede seter, foran
- Oppvarmet frontrute
- Parkeringsensor bak
- Radio FM
- Sentrallås
- Servostyring
- Seter i helskinn
- Sideairbager
- Soltak/glasstak
- Sportsseter
- Startsperre
- USB-A
- Xenonlys
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Nei
Er det gjort større reparasjoner?
Ja. Registerkjedet ble byttet for ca 16.000km siden
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.