
Gjør et trygt bruktbilkjøp
Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
340hk 4x4 Krok/HUD/Panorama/ Canton/Navi/Kamera
2024
24 000 km
Automat
El
Totalpris
Demo 2024 SKODA ENYAQ Coupe RS 340hk 4x4
Knalltøff og sprek familie SUV med 4-hjulstrekk, hengerfeste og en rekke praktiske løsninger
SKODA ENYAQ Coupe RS iV har et elegant og sportslig design. Spesialdesignede RS-Støtfangere og alu.felger kombinert med sorte detaljer hinter om kreftene i RS-utgaven. Innvendig har den RS-Suite interiør i perforert skinn samt sportsseter og sportsratt med kontrastsøm. Systemeffekt inntil 299hk/460Nm gir en kraftfull akselerasjon og 0-100km/t går unna på 6,5 sekunder
En rekke avanserte førerassistentsystemer sørger for trygg og komfortabel kjøring under alle føreforhold.
Rekkevidde inntil 534KM (WLTP) - avhengig av kjøremønster og utetemperatur
Norsk 1-eiersbil med komplett servicehistorikk
Velkommen til Møller Bil Haugesund.
Hos oss finner du Haugalandets største utvalg i nyere brukte biler.
Alle våre bruktbiler gjennomgår en grundig kvalitets- og sikkerhetssjekk. Vi kontrollerer service-historikken/km-stand og gir en fullstendig tilstandsrapport etter standard fra Norges Bilbransjeforbund. Tilstandsrapporten kan sendes/fremvises på forespørsel.
Vi tar den gamle bilen din i innbytte.
Du har 30 dagers bytterett noe som betyr at du kan bytte i en annen bil i samme prisklasse, eller en bil i høyere prisklasse mot et mellomlegg.
Vi tilbyr gunstig finansiering gjennom Møller Bilfinans. Spør en av våre selgere og vi finner en løsning som passer deg og din økonomi. Vi kan tilby både lån og leasing på våre brukte biler.
Vi tilbyr også gunstig merkeforsikring med markedets beste dekning.
Hvis du ønsker bilen levert et annet sted i landet kan vi ordne transport til andre Møller Bil forhandlere, hør med våre selgere om priser og leveringstider.
Vi informerer våre kunder om at lokal funksjonalitet i denne bilen kan bli påvirket eller falle bort når 2G-nettverket avvikles i Norge, som per i dag er planlagt å skje etter 2027. Slike konsekvenser er utenfor vår kontroll og ansvar, men vi søker aktivt informasjon fra produsentene for å forstå omfanget. Oppdatert informasjon vil bli delt fortløpende i våre alminnelige kanaler.
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti (42 md. / 100 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.

Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.

Visste du at vi nå også tilbyr leasing av bruktbil? En bruktbil som regel tilgjengelig umiddelbart, og leasingperioden kan være kortere

Det kan være stressende å selge bilen privat, spesielt hvis du kjenner på at du ikke har nok kunnskap eller tid til å utføre alle stegene.
FINN-kode
424058755
Sist oppdatert
1. september 2025, 15:45
Referanse
7be777be-6f0a-4926-adb0-9fd02416d0d3
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.