Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
2002 Båt- Admiral 40 Fly med innenbords Cummins, Prosjekt
Admiral 40 fly
2002
40 fot
Innenbords
Ikke oppgitt
Pris
471 000 kr

Forsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Dette objektet selges på nettauksjon hos Auksjonen.no. Vennligst oppgi auksjonsnummer 516239 ved kontakt med oss.
For mer informasjon eller for å registrere bud kan du trykke på linken "GÅ TIL DENNE AUKSJONEN" som vises under "Nyttige lenker".
-----------
Om dette objektet:
2002 Båt- Admiral 40 Fly med innenbords CumminsSelger opplyser:
Admiral 40 fly
40fot
Velger nå å selge båten på grunn av flytting.
MERK:
Båten har vært under vann i 24 timer etter en storm, båten ble tatt på land og fylt diesel på motorer for å sikre at disse ikke rustet innvendig.
Står 2stk Cummins 6bta 370hk marine motorer og ZF V gir, her står motorene feil vei med andre ord for å få vekten bak, barbor motor har fått ny toppakning og eksosmanefoil
Begge motorer har fått nye startmotorer, dynamoer, vannpumper, reimstrammer, lager til løpehjul, termostater og reimer
Dieseltanker har blitt renset å laget inspeksjons luker, er også montert luker i vanntanker å septiktank, alle i syrefast stål
Gir har blitt flushet 6 ganger for å sikre seg om at alt vann er borte
Motorer har fått 3 oljeskift etter motorer ble startet
Montert nye gir wire og gir spaker, må justeres litt siden fult turtall ikke er mulig siden gass spak tar i styrekonsoll
Nytt kjøleskap, gasstopp, dieselvarmer, toalett (må montere ny gjennomføring i skrog for å hente vann til nedspyling), høyttalere/ spiller, lys inni båten, lader til start og forbruk batterier, står i brukte batterier, men funker fint
Landstrøm er ikke koblet til båt, bruker skjøteledning for å lade batterier
Er kun kaldt vann, har ikke sett på hva som må gjøres for å få varmt vann
Er ikke kartplotter eller radar
Er gjort en del ting som jeg sikkert har glemt
Båten selges som et prosjekt uten noen form for garanti, men er fullt brukbar som den er nå, er fortsatt litt å gjøre.
Båten burde tas opp å spyles/ bunnsmøres og montere gjennomgang til vann i toalett
Brukt båten ca 70timer i sommer
Styrbord dieseltank lekker litt når den er helt full
Er montert et kamera ute og et inne som er styrt via app
Igjen, båten selges i den stand den er i, med feil og mangler
Båten har vert under vann i 24timer
Selges som et prosjekt
Båten selges i den stand den er i, med feil og mangler
For mer informasjon om objektet og budgivning besøk vår nettside Auksjonen.no - Norges største nettauksjon.
Objektet selges på nettauksjon på siden www.auksjonen.no, for direkte link til objektet trykk på linken "Gå til denne auksjonen" som finnes under "Nyttige lenker".
Bedrifter og privatpersoner kan selge hos Auksjonen.no. Les mer på https://info.auksjonen.no/selge-hos-oss.
Om Auksjonen.no:
Auksjonen.no er Norges største nettauksjon for kjøp og salg av maskiner, kjøretøy og utstyr.
Vårt hovedkontor er i Tønsberg, og vi har totalt 140 ansatte.
Det siste året er mer enn 50 000 objekter solgt på auksjonen.no. Vi har daglig rundt 55.000 besøk på vårt nettsted, og mer enn 5 000 nye registrerte brukere hver måned.
Vi ønsker å skape en smidig, trygg og enkel opplevelse for både kjøper og selger. Når maskiner, kjøretøy og utstyr selges gjennom oss har vi system, rutiner og erfaring som sikrer nettopp dette.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Andre
- Modell
- Admiral 40 fly
- Modellår
- 2002
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motorfabrikant
- Cummins
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 27 knop
- Lystall
- 0
- Lengde i fot
- 40 fot
- Lengde i cm
- 0 cm
- Dybde
- 0 cm
- Bredde
- 0 cm
- Soveplasser
- 4
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonseinformasjon
FINN-kode
422849586
Sist oppdatert
26. august 2025, 20:20
Referanse
516239
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.