Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Harley-Davidson FXSTB / I Softail Night Train
2000
Ikke oppgitt
1 449 cc
64 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Fin sykkel i ok bruksstand. Bærer dessverre nå preg av å ha blitt oppbevart i carport, noe som har gitt litt rust her og der. Men ingenting ikke ei kyndig hånd kan fikse! Ble skifta olje og filter i 2022 og har blitt kjørt svært lite siden da. Kjøpte den hos forhandler i 2019 med kilometerstand 25835. Har etter det rulla svært lite. Eksosanlegg fra Vance&Hines. Følger med avtagbar sissybar. Er satt på risere så styret er litt høyere enn originalt. Starter og går lett.
Send meg melding for en hyggelig mc-prat 😊
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 90 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Harley-Davidson
- Modell
- FXSTB / I Softail Night Train
- Modellår
- 2000
- Type
- Cruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 64 hk
- Slagvolum
- 1 449 cc
- Vekt
- 320 kg
- Farge
- Svart
- Registreringsnummer
- ES5925
- Chassis nr. (VIN)
- 1HD1JAB181Y020253
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.