Bildegalleri
Smart Rib 350
Lite brukt Smart Rib 12 med Respo henger til salgs
2015
12 fot
Ikke oppgitt
5
Pris
45 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Pontongene er tette,også gjennom vinteren. Den har blitt oppbevart i garasje. Sommeren 2023 ble det et hull bak den ene pontongen ved badetrinnet da båten ved et uhell skrubbet seg på asfalten. Dette ble fikset i Son og har ikke vært problem siden.
Båten hadde ikke båtplass i fjor og har stått på hengeren. Har ikke båtplass denne sesongen heller. Den ble brukt en tur i fjor og da startet motoren med en gang og alt fungerte som det skal :) Båten ble bunnstoffet sensommeren i fjor så den er klar til å sjøsettes:)
Det har kun vært en eier før meg,den ble brukt til en ungdom i Drøbak. Selges nå da besteforeldre har kjøpt en RIB til barnebarna og vi ikke trenger to.
Spesifikasjoner
- Merke
- Smart Rib
- Modell
- 350
- Modellår
- 2015
- Type
- RIB
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 15 hk
- Motorfabrikant
- Suzuki
- Topphastighet
- 23 knop
- Lengde i fot
- 12 fot
- Sitteplasser
- 5
- Farge
- Blåsvart
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Subwoofer og to Bose høyttalere
El start
Respo henger
To fendere
Dregg
Årer
Overtrekk (ikke tilpasset båten)
3 beige puter
Bensintank
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.