Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Fiat 250DT 4x4 Diesel
1971
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
27 028
Pris
15 000 kr (ekskl. mva.)
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
En eldre Fiat hvor motoren ble dessverre plukket ifra hverandre og mekaniker som gjorde dette ville ikke fullføre jobben.
Det vi vet er at veiv må overhales og balanseres. Sylinder service Kristiansand prisen jobben til ca. 3000,- for en stund siden. Det følger med pakningsett + diverse deler for å få motoren sammen igjen (Se vedlagt kvittering).
Traktoren har stått mye på låven og ikke vært i bruk de siste 20 årene. Traktor har kjennetegn: RA1203, men er avregistrert.
Dette skal være en sjelden type da det er 4 hjulstrekk.
https://www.tractorfan.no/machine/fiat/250/
Spesifikasjoner
- Merke
- Fiat
- Modell
- 250DT 4x4 Diesel
- Modellår
- 1971
- Arbeidstimer
- 27 028
- Slagvolum
- 1 600 l
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.