Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Fiat 500L
1,4 95hk Lounge,NY Service, Outlet
2013
178 000 km
Manuell
Bensin
Totalpris
31 900 kr
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Fiat 500L 2013 Modell bensin manuell selges. Bilen starter og går er kjørbar. 2 sett dekk. Kosmetisk.
Vi har begrenset med kjennskap til bilene du kjøper av oss. Bilene blir solgt til rimelig pris. På en eldre bruktbil vil du måtte påberegne større kostnader til reparasjoner og vedlikehold, i en størrelsesorden som ligger over hva du ellers ville hatt på en ny bil. Bilene vi selger gjennom Outlet-konseptet våres er som regel rimeligere biler, eldre biler utenfor nybilgarantien, biler med høy km-stand eller biler med manglende/ukjent historikk.
Vi kan derfor ikke gi noen garanti og bilene selges uten tilstandsrapport og med redusert mulighet for å nå fram med reklamasjoner.
Vi inviterer derfor alle våres kunder til både prøvekjøring og besiktigelse av bilen og anbefaler deg å sette deg inn i bilens service og vedlikeholdsplan før et kjøp. Kjøper er selv ansvarlig for å prøve ut bilens utstyr og funksjoner.
Kan være behjelpelig med Frakt rundt i landet
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 30 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Fiat
- Modell
- 500L
- Modellår
- 2013
- Karosseri
- Stasjonsvogn
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 95 hk
- Slagvolum
- 1,4 l
- CO₂-utslipp
- 145 g/km
- Kilometerstand
- 178 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 000 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 245 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 400 l
- Farge
- Svart
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 02.03.2027
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- SV39304
- Chassis nr. (VIN)
- ZFA19900005019462
- 1. gang registrert
- 25.04.2013
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Antiskrens
- Bluetooth
- Isofix
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg
- Midtarmlene
- Mørke ruter
- Regnsensor
- Soltak/glasstak
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.