Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
INDIAN Pursuit Limited Premium
2023
10 020 km
1 768 cc
122 hk
Pris
395 631 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Medlem av Norsk MC-Forhandlerforening
Se dine fordelerNyttige lenker
Ekstern lenkeForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Klar for å cruise i toppklasse? Da må du sjekke ut denne fantastiske 2023 Indian Pursuit Limited Premium – en ekte touring-konge som kombinerer amerikansk muskeldesign med moderne teknologi og komfort i verdensklasse. Denne sykkelen er levert i den dype, eksklusive fargen Wineberry, og den står nå klar hos NST Gardermoen MC – strøken, velutstyrt og nesten som ny!
Indian Motorcycle, grunnlagt i 1901, er Amerikas første motorsykkelprodusent og kjent for sine kraftige V-twin-motorer og tidløse design. Pursuit Limited Premium er toppmodellen i touring-segmentet og leverer et luksuriøst og kraftfullt alternativ for den som vil ha det beste på veien.
Denne sykkelen har kun 10 020 km på telleren og er spekket med ekstrautstyr som gjør enhver langtur til en ren nytelse. Den mektige PowerPlus V-twin-motoren på 1768cc gir deg rikelig med kraft, mens aut. demperjustering og Brembo-bremser sørger for kontroll og komfort i verdensklasse.
Høydepunkter:
- Ride Command med Apple CarPlay og integrert navigasjonssystem
- Elektrisk justerbar vindskjerm for optimal komfort
- Oppvarmede holker og sete – perfekt for kaldere norske turer
- Topp-koffert, sidevesker og bagasjebrett – klar for langtur!
- Bluetooth, høyttalere, radio/CD/MP3 – underholdning på turen
- LED og Xenon lys, ekstra lys og veltebøyler – både synlig og trygg
- Cruise control, kjørecomputer og traction control
- 30 måneders garanti for ekstra trygghet
Kjørefølelse og utstråling på denne maskinen er rett og slett rå. Den brede salen med ryggstøtte for fører og passasjer, kombinert med lavt tyngdepunkt og responsive kjøreegenskaper, gir en behagelig og selvsikker tur – uansett distanse.
La oss være ærlige – dette er ikke bare en motorsykkel, det er en rullende luksuscruiser med fullspekket utstyr og en tilstedeværelse som får folk til å snu seg etter deg. Du kommer ikke til å savne noe på denne sykkelen – den har alt.
Ta turen innom NST Gardermoen MC og opplev denne premium toureren med egne øyne. Kanskje er det nettopp denne som blir din neste livspartner på landeveien?
Annet utstyr:
- Ryggstøtte Fører
- Bagasjebrett
- Ekstra Lys
- Veltebøyle
- Lower fairings
- Lav Km-stand
- Ride Command
- Apple Car Play
- EL Vindskjerm
- Brembo Bremser
- Topp-Koffert
- Bluetooth
- Fullspekket av utstyr
-------------------------------
NST Gardermoen MC
Vi har over 25 års erfaring med import og salg av motorsykler, og eren av landets ledende MC-butikker. Velkommen til visning i vår butikk ved Gardermoen/Maura.Vi registrerer og utleverer din MC på dagen!I vår butikk finner du sykkelen du ønsker "IRL", ikke som en del andre steder hvor du betaler sykkelen på forhånd,uten garanti på at du får det du ble lovet.
VI TILBYR
- Nye Indian Motorsykler
- Nye Voge Motorsykler
- Kjøreutstyr
- Finansiering
- Forsikring
- Vinterlagring
- Garanti
- Innbytte
- Service
- Dynobenk
- Datalogging
- Ombygging
- Dekk
- Orginale Deler
- Aftermarked Deler
Sender Over Hele Norge!
Butikk / Delelager / Verksted
Åpningstider: Se vår nettside www.gardermoenmc.no
© NST Gardermoen MC - Tekst og bilder kan ikke brukes uten samtykke.
Forbehold om feil i annonsen.
Softail, Breakout, Limited, CVO, Dyna, Road King, Sportster, V-Rod, Nightrod,
Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Voge, KTM, BMW ++
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 395 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- INDIAN
- Modell
- Pursuit Limited Premium
- Modellår
- 2023
- Type
- Touring
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 122 hk
- Slagvolum
- 1 768 cc
- Kilometerstand
- 10 020 km
- Vekt
- 399 kg
- Farge
- Wineberry
- Garanti
- Bruktgaranti
- Garantiens varighet
- 30 måneder
Utstyr
- 12V uttak
- ABS
- Alarm
- Aut. demperjustering
- Bagasjebrett
- Cruise control
- Ekstra kåper
- Høyttalere
- Kjørecomputer
- LED lys
- Navigasjonssystem
- Radio/CD/MP3
- Sidevesker
- Traction control
- Varmeholker
- Varmesete
- Vindskjerm
- Xenon lys
Dette kjøretøyet selges med Bruktgaranti (30 md.).
Motorsykkelen selges av et medlem av Norsk MC-Forhandlerforening (NMCF). Når du kjøper MC av en forhandler som er medlem av NMCF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NMCFs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
NST Gardermoen Mc AS
Åpningstider
Åpen til 17:00 i dag,Vis åpningstider,
- Mandag10:00 - 17:00
- Tirsdag10:00 - 17:00
- Onsdag10:00 - 17:00
- Torsdag10:00 - 18:00
- Fredag10:00 - 17:00
- Lørdag10:00 - 14:00
- SøndagStengt
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonseinformasjon
FINN-kode
421903938
Sist oppdatert
23. august 2025, 15:15
Referanse
MC1593
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.