Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
SOLGT
Audi e-tron GT
PRO QUATTRO/HUD/B&O/ACC/360/V.PUMPE/4HJULSSTYRING
Modellår
2022
Kilometerstand
27 500 km
Girkasse
Automat
Drivstoff
El
Totalpris
599 900 kr
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Interessert i denne bilen? Da er det viktig at du ringer eller send oss en mail/sms for å avtale visning og prøvekjøring.
Vi har nå fått inn en en flott og godt utstyrt 2022 Audi e-tron GT PRO. Bilen leveres med både sommer og vinterhjul og er solgt ny i Norge.
Leveres med 5 års nybilgaranti (8 år på batteri).
Audi e-tron GT er flaggskipet til Audi i sportsbilsegmentet av elbilmarkedet. Dette er en bil for deg som verdsetter kjøreegenskaper og har råd til å betale for det. Audi e-tron GT deler plattform, batteripakke og drivlinje med konsern-søsken Porsche Taycan - noe som forteller litt om hva slags bil dette er. Bilen leveres selvfølgelig med med quattro firehjulsdrift.
E-tron GT kommer i to versjoner - standardversjonen med en rekkevidde på 483 km(WLTP) og RS e-tron GT med en rekkevidde på 465 km(WLTP). GT er også blant de modellene som kan hurtiglades raskest, med opptil 270 kW på Ionity hurtigladere.
Active Lane Assist, Varsler føreren med vibrasjoner i rattet når bilen er i ferd med å bevege seg ut av kjørefilen. (65-250 km/t)
Lys- Og Regnsensor, Lysene skifter automatisk om kvelden eller i tunnel + at vindusviskerne automatisk styrer selv etter hvor mye regn det er.
Adaptiv cruise control, automatisk avstandsregulering til bilen foran. Bare sett en valgfri fartsgrense, så vil bilen automatisk bremse ned og justere hastigheten etter kjøretøyet foran.
Audi Pre sense basic iverksetter ved behov forebyggende tiltak for å beskytte passasjerene. Systemet består blant annet av beltestrammere foran, lukking av vinduer og panoramaglasstak hvis bilen er utstyrt med dette
Audi Phone Box, Lar deg lade telefonen din trådløst hvis du legger den bestemte beholderen i midtkonsollen. Med det samme opprettes det en forbindelse mellom telefonen og bilens utvendige antenne, slik at signalene forsterkes.
Ryggekamera, gjør det lettere å parkere ved å vise et avgrenset bilde av området bak bilen på skjermen til radio- eller navigasjonssystemet. Ekstra hjelpelinjer i bildet gjør det lettere å manøvrere
Navigasjon, hjelper deg dit du skal. Tast inn en destinasjon på skjermen, og navigasjonen viser deg vei ved hjelp av kart og veibeskrivelse på skjermen i dashbordet.
Audi Smartphone Interface, Smartphone-integreringen betyr at du kan speile smarttelefonen din over på displayet i bilen, og for eksempel få tilgang til mailboksen din i bilen. Integreringen er resultatet av Audis samarbeid med Apple og Google, og innebærer at operativsystemene Google Android Auto og Apple CarPlay integreres i Audis eget Audi Multimedia Interface (MMI).
Bang & Olufsen Lydsystem, Gir deg en helt fantastisk lydopplevelse på veien. Lydanlegget er skreddersydd for hver enkelt Audi, og garanterer en lydopplevelse som gir deg gåsehud når du spiller av favorittlåten din!
Matrix LED med Laserlys, Lykter med ekstra adaptiv lysfordeling og en helt spesiell design. Matrix LED-hovedlyktene med dynamiske lyseffekter inngår i et unikt designspråk. Den markante lyssignaturen til det vidtrekkende Audi laserlyset er en unik detalj. Det dynamiske LED-bremselyset aktiveres raskere. Lyssignaturen til LED-baklyktene er lett gjenkjennelig, mens det dynamiske blinklyset gjenspeiler den innovative teknologien. Coming home- / Leaving home-funksjonen med dynamiske lyseffekter vekker oppsikt.
Varmepumpe bruker spillvarme fra drivlinjen til å varme opp kupeen på en energiøkonomisk måte. Når utetemperaturen er lav og klimareguleringen er aktivert, kan varmepumpen bidra til å redusere energiforbruket. Det kan ha en positiv effekt på rekkevidden. Denne funksjonen kan styres fra egen App eller ved inntilling i bilen.
Interiør, ratt og seter er skrubbet/detailet for en hygenisk og hyggelig velkomst for ny eier.
utstyr som er verdt å trekke frem:
• E tron Sport sound
• Bang & Olufsen 3D Premium Sound System
• Head-up display
• Adaptive luftfjæringer
• Bakakselstyring
• Acc
• Lys- Og Regnsensor
• Panorama glasstak
• MMI
• App styring
• Matrix LED
• Audi phone box
• Navigasjon
• Carplay
• Parkeringsassistanse plus
• 360 Kamera
• Quattro firhjulstrekksystem
• Drive select-Efficiency-Comfort-Dynamic-Individual
• Ambientebelysning
• RS seter i alcentara
• Nøkkelløs start/stopp
• Keyless
• S line ratt med flatbunn og F1 gir i alcentara
• Virituel cockpit
• Carbonintriør
• Orginale gummimatter
• Sommer og vinterhjul
*NESTE EU KONTROLL 27.08.2027
*NORSK SOLGT
*NYBIL GARANTI 5ÅR/100.OOOKM
*BATTERI GARANTI 8ÅR/160.OOOKM
Det tas forbehold om feil i utstyrslisten! Feil forekommer - hvis det er utstyr som er spesielt viktig for deg, anbefaler vi å dobbelsjekke med oss.
Bilen er fri for heftelser og klar for umiddelbar overtakelse. Kan leveres Mandag - Søndag uansett tid på døgnet etter avtale.
Vi ordner finansiering fra kr 0,- i egenkapital og opptil 10 år nedbetalingstid. Vi tar innbytte i det meste!
Finansiering:
• Nedbet. over 10 år: 4 858,- pr. mnd.
• Nedbet. over 7 år: 6 217,- pr. mnd.
• Nedbet. over 5 år: 8 063,- pr. mnd.
• Nedbet. over 3 år: 12 415,- pr. mnd.
Priser ved 35% egenkapital og basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig pris.
VS Bil AS - Om oss
VS Bil As er enda et relativt nytt tilskudd i bruktbilbransjen. Vi har nå på kort tid blitt en svært etablert bruktbilforhandler i Drammen.
Siden brukthandelbevillingen vår lå på pulten i Mai 2024 - har vi siden solgt ca 400 biler. Selskapet eies og drives av Emil Krogh og Patrick Throndsen. Vi er to gode kamerater med store ambisjoner og mål for VS Bil. Vi finner felles lidenskap i det vi driver med. Sammen har vi i flere år drevet med kjøp og salg av både bil og vannscooter, utleie og eventer innenfor den sistnevnte bransjen under firmaet Vannscooter Service As. Vi har servet og produsert så utrolig mange fornøyde kunder, og har ekstremt gode referanser og vise til. Nå drømmer vi om å utvide horisonten og ta et skritt videre for å bygge oss større. Vi har store mål, mye vi vil oppnå og mange utfordringer foran oss - vi kommer til å ta i bruk samme filosofi som har gitt Vannscooter Service dets suksess, med en utrolig stor kundekrets og de svært gode omtalene på ryktebørsen.
Ståpåvilje, tilpassingsdyktighet, kundeservice, trygghet og ikke minst kvalitet på det vi leverer.
Vi ønsker å drive en butikk kunden kan ha tillit til, en butikk som alltid stiller opp, og en butikk alltid viser forståelse for kundens behov, og ordner deretter. Perfeksjonisme og det å sette den siste lille prikken over i-en er utrolig viktig for oss. Vi vil strekke oss maksimalt, døgnet rundt og uansett hva.
Åpningstider - alltid åpent
Vi svarer på telefon og mail døgnet rundt etter beste evne. Tar vi ikke telefonen når du ringer - send oss en sms med hva det gjelder, og vi ringer opp.
Finansiering og forsikring
Gjennom våre samarbeidspartnere har vi flere alternativer for å tilby deg en god låneavtale og en trygg forsikring - effektivt, og på stedet.
Innbytte:
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det vi trenger for å gi deg et så nøyaktig tilbud som mulig er registreringsnummer, kilometerstand, generell informasjon om bilen, kosmetisk tilstand på eksteriør/interiør, tilstand på dekk og servicehistorikk. Er du ikke fornøyd med prisen vi kan tilby? Vi vil alltid gi kunder som handler bil av oss et godt tilbud på å selge bilen i kommisjon. Ved et slikt salg fungerer vi som en megler og fikser alt fra A-Å. Vi kan det og ta i bruk nettverk, kontakter og våre kanaler, som vil sørge for et raskt og effektivt salg som overhodet mulig. Oppgjør ved fullført salg.
Transport - Henting - Levering
Vi har samarbeidspartnere med flere transportører som kan hente og levere bil i hele landet for ekstremt gode priser. Enten på trailer, eller på fire hjul.
Ekstrautstyr
Ønsker du ettermontering/annet utstyr tilbehør som hengerfeste, ledbar, ekstra lys, motor/kupevarmer, soting av ruter, foliering, profilering, tuning, programmering (feks fjerne AdBlue) ekstra nøkler etc. - så ordner vi det meste!
Import
Vi har erfaring med import, kjøp og salg i utlandet. Finner du ikke bilen du vil ha innenfor landets grenser hjelper vi deg gledelig med dette.
Autoreg
Vi er en godkjent auto-reg forhandler av statengs vegvesen. Vi kan registrere og levere biler umiddelbart til alle døgnets tider, alle dager i året. BankID er nødvendig for registrering og signering av lånedokumenter, forsikring etc.
Vi tar forbehold om feil i annonse. Oppfordrer kjøper til å dobbelsjekke med oss dersom det er noe spesielt utstyr/annet som er viktig. Full utstyrsliste kan sendes på forespørsel.
OBS! Våre biler utenfor fabrikkgaranti selges alltid med outlet vilkår. Dvs at de er priset gunstig og lavt ift markedet, da med begrensede muligheter for reklamasjoner.
Vi har nå fått inn en en flott og godt utstyrt 2022 Audi e-tron GT PRO. Bilen leveres med både sommer og vinterhjul og er solgt ny i Norge.
Leveres med 5 års nybilgaranti (8 år på batteri).
Audi e-tron GT er flaggskipet til Audi i sportsbilsegmentet av elbilmarkedet. Dette er en bil for deg som verdsetter kjøreegenskaper og har råd til å betale for det. Audi e-tron GT deler plattform, batteripakke og drivlinje med konsern-søsken Porsche Taycan - noe som forteller litt om hva slags bil dette er. Bilen leveres selvfølgelig med med quattro firehjulsdrift.
E-tron GT kommer i to versjoner - standardversjonen med en rekkevidde på 483 km(WLTP) og RS e-tron GT med en rekkevidde på 465 km(WLTP). GT er også blant de modellene som kan hurtiglades raskest, med opptil 270 kW på Ionity hurtigladere.
Active Lane Assist, Varsler føreren med vibrasjoner i rattet når bilen er i ferd med å bevege seg ut av kjørefilen. (65-250 km/t)
Lys- Og Regnsensor, Lysene skifter automatisk om kvelden eller i tunnel + at vindusviskerne automatisk styrer selv etter hvor mye regn det er.
Adaptiv cruise control, automatisk avstandsregulering til bilen foran. Bare sett en valgfri fartsgrense, så vil bilen automatisk bremse ned og justere hastigheten etter kjøretøyet foran.
Audi Pre sense basic iverksetter ved behov forebyggende tiltak for å beskytte passasjerene. Systemet består blant annet av beltestrammere foran, lukking av vinduer og panoramaglasstak hvis bilen er utstyrt med dette
Audi Phone Box, Lar deg lade telefonen din trådløst hvis du legger den bestemte beholderen i midtkonsollen. Med det samme opprettes det en forbindelse mellom telefonen og bilens utvendige antenne, slik at signalene forsterkes.
Ryggekamera, gjør det lettere å parkere ved å vise et avgrenset bilde av området bak bilen på skjermen til radio- eller navigasjonssystemet. Ekstra hjelpelinjer i bildet gjør det lettere å manøvrere
Navigasjon, hjelper deg dit du skal. Tast inn en destinasjon på skjermen, og navigasjonen viser deg vei ved hjelp av kart og veibeskrivelse på skjermen i dashbordet.
Audi Smartphone Interface, Smartphone-integreringen betyr at du kan speile smarttelefonen din over på displayet i bilen, og for eksempel få tilgang til mailboksen din i bilen. Integreringen er resultatet av Audis samarbeid med Apple og Google, og innebærer at operativsystemene Google Android Auto og Apple CarPlay integreres i Audis eget Audi Multimedia Interface (MMI).
Bang & Olufsen Lydsystem, Gir deg en helt fantastisk lydopplevelse på veien. Lydanlegget er skreddersydd for hver enkelt Audi, og garanterer en lydopplevelse som gir deg gåsehud når du spiller av favorittlåten din!
Matrix LED med Laserlys, Lykter med ekstra adaptiv lysfordeling og en helt spesiell design. Matrix LED-hovedlyktene med dynamiske lyseffekter inngår i et unikt designspråk. Den markante lyssignaturen til det vidtrekkende Audi laserlyset er en unik detalj. Det dynamiske LED-bremselyset aktiveres raskere. Lyssignaturen til LED-baklyktene er lett gjenkjennelig, mens det dynamiske blinklyset gjenspeiler den innovative teknologien. Coming home- / Leaving home-funksjonen med dynamiske lyseffekter vekker oppsikt.
Varmepumpe bruker spillvarme fra drivlinjen til å varme opp kupeen på en energiøkonomisk måte. Når utetemperaturen er lav og klimareguleringen er aktivert, kan varmepumpen bidra til å redusere energiforbruket. Det kan ha en positiv effekt på rekkevidden. Denne funksjonen kan styres fra egen App eller ved inntilling i bilen.
Interiør, ratt og seter er skrubbet/detailet for en hygenisk og hyggelig velkomst for ny eier.
utstyr som er verdt å trekke frem:
• E tron Sport sound
• Bang & Olufsen 3D Premium Sound System
• Head-up display
• Adaptive luftfjæringer
• Bakakselstyring
• Acc
• Lys- Og Regnsensor
• Panorama glasstak
• MMI
• App styring
• Matrix LED
• Audi phone box
• Navigasjon
• Carplay
• Parkeringsassistanse plus
• 360 Kamera
• Quattro firhjulstrekksystem
• Drive select-Efficiency-Comfort-Dynamic-Individual
• Ambientebelysning
• RS seter i alcentara
• Nøkkelløs start/stopp
• Keyless
• S line ratt med flatbunn og F1 gir i alcentara
• Virituel cockpit
• Carbonintriør
• Orginale gummimatter
• Sommer og vinterhjul
*NESTE EU KONTROLL 27.08.2027
*NORSK SOLGT
*NYBIL GARANTI 5ÅR/100.OOOKM
*BATTERI GARANTI 8ÅR/160.OOOKM
Det tas forbehold om feil i utstyrslisten! Feil forekommer - hvis det er utstyr som er spesielt viktig for deg, anbefaler vi å dobbelsjekke med oss.
Bilen er fri for heftelser og klar for umiddelbar overtakelse. Kan leveres Mandag - Søndag uansett tid på døgnet etter avtale.
Vi ordner finansiering fra kr 0,- i egenkapital og opptil 10 år nedbetalingstid. Vi tar innbytte i det meste!
Finansiering:
• Nedbet. over 10 år: 4 858,- pr. mnd.
• Nedbet. over 7 år: 6 217,- pr. mnd.
• Nedbet. over 5 år: 8 063,- pr. mnd.
• Nedbet. over 3 år: 12 415,- pr. mnd.
Priser ved 35% egenkapital og basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig pris.
VS Bil AS - Om oss
VS Bil As er enda et relativt nytt tilskudd i bruktbilbransjen. Vi har nå på kort tid blitt en svært etablert bruktbilforhandler i Drammen.
Siden brukthandelbevillingen vår lå på pulten i Mai 2024 - har vi siden solgt ca 400 biler. Selskapet eies og drives av Emil Krogh og Patrick Throndsen. Vi er to gode kamerater med store ambisjoner og mål for VS Bil. Vi finner felles lidenskap i det vi driver med. Sammen har vi i flere år drevet med kjøp og salg av både bil og vannscooter, utleie og eventer innenfor den sistnevnte bransjen under firmaet Vannscooter Service As. Vi har servet og produsert så utrolig mange fornøyde kunder, og har ekstremt gode referanser og vise til. Nå drømmer vi om å utvide horisonten og ta et skritt videre for å bygge oss større. Vi har store mål, mye vi vil oppnå og mange utfordringer foran oss - vi kommer til å ta i bruk samme filosofi som har gitt Vannscooter Service dets suksess, med en utrolig stor kundekrets og de svært gode omtalene på ryktebørsen.
Ståpåvilje, tilpassingsdyktighet, kundeservice, trygghet og ikke minst kvalitet på det vi leverer.
Vi ønsker å drive en butikk kunden kan ha tillit til, en butikk som alltid stiller opp, og en butikk alltid viser forståelse for kundens behov, og ordner deretter. Perfeksjonisme og det å sette den siste lille prikken over i-en er utrolig viktig for oss. Vi vil strekke oss maksimalt, døgnet rundt og uansett hva.
Åpningstider - alltid åpent
Vi svarer på telefon og mail døgnet rundt etter beste evne. Tar vi ikke telefonen når du ringer - send oss en sms med hva det gjelder, og vi ringer opp.
Finansiering og forsikring
Gjennom våre samarbeidspartnere har vi flere alternativer for å tilby deg en god låneavtale og en trygg forsikring - effektivt, og på stedet.
Innbytte:
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det vi trenger for å gi deg et så nøyaktig tilbud som mulig er registreringsnummer, kilometerstand, generell informasjon om bilen, kosmetisk tilstand på eksteriør/interiør, tilstand på dekk og servicehistorikk. Er du ikke fornøyd med prisen vi kan tilby? Vi vil alltid gi kunder som handler bil av oss et godt tilbud på å selge bilen i kommisjon. Ved et slikt salg fungerer vi som en megler og fikser alt fra A-Å. Vi kan det og ta i bruk nettverk, kontakter og våre kanaler, som vil sørge for et raskt og effektivt salg som overhodet mulig. Oppgjør ved fullført salg.
Transport - Henting - Levering
Vi har samarbeidspartnere med flere transportører som kan hente og levere bil i hele landet for ekstremt gode priser. Enten på trailer, eller på fire hjul.
Ekstrautstyr
Ønsker du ettermontering/annet utstyr tilbehør som hengerfeste, ledbar, ekstra lys, motor/kupevarmer, soting av ruter, foliering, profilering, tuning, programmering (feks fjerne AdBlue) ekstra nøkler etc. - så ordner vi det meste!
Import
Vi har erfaring med import, kjøp og salg i utlandet. Finner du ikke bilen du vil ha innenfor landets grenser hjelper vi deg gledelig med dette.
Autoreg
Vi er en godkjent auto-reg forhandler av statengs vegvesen. Vi kan registrere og levere biler umiddelbart til alle døgnets tider, alle dager i året. BankID er nødvendig for registrering og signering av lånedokumenter, forsikring etc.
Vi tar forbehold om feil i annonse. Oppfordrer kjøper til å dobbelsjekke med oss dersom det er noe spesielt utstyr/annet som er viktig. Full utstyrsliste kan sendes på forespørsel.
OBS! Våre biler utenfor fabrikkgaranti selges alltid med outlet vilkår. Dvs at de er priset gunstig og lavt ift markedet, da med begrensede muligheter for reklamasjoner.
Spesifikasjoner
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Audi
- Modell
- e-tron GT
- Modellår
- 2022
- Karosseri
- Sedan
- Drivstoff
- El
- Effekt
- 673 hk
- Kilometerstand
- 27 500 km
- Rekkevidde (WLTP)
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
- 463 km
- Girkasse
- Automat
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 2 327 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Farge
- Sølv
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- EC87270
- Chassis nr. (VIN)
- WAUZZZFW7N7002305
- 1. gang registrert
- 19.08.2021
- Vedlikehold
- Servicehistorikk
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Annonseinformasjon
FINN-kode
421707828
Sist oppdatert
16. august 2025, 14:02
Referanse
2366
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.