Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Uttern D55 Excl
*RESERVERT* 2008 Uttern D55 Excl
2008
18 fot
Utenbords
5
Pris
150 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Båten selges komplett med det jeg har av tauverk, fendere, båtshake, fenderlister til brygge, ekstra bensinkanner, dregg, portapotti, redningsvester kan også medfølge om ønskelig.
Motor har gått ca 290timer og er en Mercury F100 4-takter fra 2008. 300timers service er ikke utført.
Båten har Smartcraft instrumenter som gir deg både analoge og digitale avlesninger som vanntemp, trykk, turtall, hastighet, trim og mer. Jeg har i tillegg kjøpt på en blåtann dongel slik at man via en app også får informasjon/kan lagre servicer etc. Ny dab/bluetooth spiller og nye høytalere ble kjøpt og montert våren 2019.
Båthenger er også fra 2008 og er i god stand, ny vinsj høsten 2018. (Henger må ikke selges med, men annonseres som komplett pakke, fratrekk i pris blir vi enige om)
Båten kan besiktes og prøvekjøres i område Gjøvik/Lillehammer(Mjøsa).
Pris kan diskuteres ved rask handel.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Uttern
- Modell
- D55 Excl
- Modellår
- 2008
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 100.0 hk
- Motorfabrikant
- Mercury
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 30 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 740 kg
- Lengde i fot
- 18 fot
- Bredde
- 220 cm
- Sitteplasser
- 5
- Soveplasser
- 2
- Farge
- Hvit/mørkeblå
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- CBR 888
Utstyr
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.