Bildegalleri
Innvær 23 Fishing
1980
24 fot
Innenbords
6
Pris
22 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selger min 23 fots Innvær Fishing da den rett å slett blir alt for lite brukt.
Den trenger en del vedlikehold og oppussing av en handy person. Båten selges i den tilstand som den fremstår. Pålitelig og drivstoffgjerrig 22 hk Sabb diesel. Timeteller fungerer ikke og har stoppet på 5319 timer. Motorolje og filter er nylig skiftet. Elektrisk lensepunpe med nivåbryter er montert. Båten er bunnsmurt og sinkanode skiftet i september 2023.
Båten ligger i båthavn på Breistrand, 9440 Evenskjer.
Båtplassen kan overtakes også.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Andre
- Modellår
- 1980
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Nei
- Motorstørrelse
- 23.0 hk
- Motorfabrikant
- Saab
- Type motor
- Innenbords
- Byggemateriale
- Plast
- Vekt
- 1 500 kg
- Lengde i fot
- 24 fot
- Bredde
- 240 cm
- Sitteplasser
- 6
- Soveplasser
- 2
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.