Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Skibsplast
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Skibsplast

Bildegalleri

(1/56)
Inaktiv

Skibsplast Vector 555

Skibsplast 555 Vector Høstpris!

Modellår

2006

Lengde

18 fot

Type motor

Utenbords

Seter

6

Pris

85 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

2006 Skipsplast 555 Vector med Suzuki DF115, Produsert i desember 2005. Dette er en praktisk sjærgårdsjepp med mange smarte løsninger. Det er et stort lagringsrom i konsollen med plass til puter osv. det er også plass til solseng og andre puter i benkene fremme. Den har et skrog som går godt i sjøen og tåler en del bølger. Båten er fin og i god stand med tanke på ander, selvsakt finnes det noen ripåer og merker rundt om men fremstår som blank og fin. Jeg kjøpte den som rep. objekt da det var den velkjente eksoslekkasjen i adapterplata. jeg syntes motoren var så bra at jeg valgte å kjøpe ny original adapterplate med pakninger. Ikke bare sveist som er en vanlig måte å reparere dette på. Jeg syntes det var en såpass fin motor at jeg valgte å gjøre en varig reperasjon. motor er nå i meget god stand. den har gått ca 600 timer men godt vedlikeholdt så det er ikke noe på en slik motor.Har også tatt full service på motor inkludert ny impeller, olje på motor og undervannshus, anoder og filtere. jeg har drevet å reparert på disse motorene en tid og har mye reservedeler om det skulle være behov. Det er putesett i båten med solseng foran. men det er forsvunnet en ryggpute til benken bak, denne kan kjøpes ny for kr 4000,- om man ønsker denne. Det er montert en eldre Garmin kartplotter med ekkolodd. Jeg har liggende erubrukt Simrad Cruise 9 som jeg kan montere for et tillegg på 10000,- ferdig montert. Har også en brendup henger som kan følge mot tillegg på ca 20.000,- 1300kg totalvekt Priset lavt for ønske om hurtig salg.

Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Skibsplast
Modell
Vector 555
Modellår
2006
Type
Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
115.0 hk
Motorfabrikant
Suzuki DF115
Type motor
Utenbords
Topphastighet
35 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
800 kg
Lengde i fot
18 fot
Bredde
220 cm
Sitteplasser
6
Båtens beliggenhet
Norge
Registreringsnummer
FAP483

Utstyr

Hydraulisk styring

Konsoltrekk

Fendere

Puter

Kartplotter med ekolodd

Dregg.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

4163 Talgje
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

420689321

Sist oppdatert

7. september 2025, 14:27

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Skibsplast
Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt