2019 Tesla Model 3 Long Range Dual Motor med 1 eier har kommet til butikken og klar for ny eier!
Alle visninger ønsker vi avtales på forhånd, takk for forståelsen :)
IKKE FÅTT SVAR?
Vi opplever dessverre at noen av våre e-poster havner i din søppel/spam/uønsket mappe. Legg gjerne ved ditt telefonnummer, eller sjekk spam filteret ditt.
Model 3 Long Range AWD er kanskje den elbilen som gir mest bil for pengene finnes på dagens marked. En fantastisk rekkevidde på hele 560km etter den strenge WLTP standarden og en akselerasjon 0-100km/t på 4,6 sekunder sier litt! Alt dette grunnet Tesla sin enestående batteri teknologi, som i kombinasjon med Tesla sitt velutbygget Supercharger nettverk kanskje er hovedårsaken til at dette har vært en av Norges mest solgte biler. Model 3 ble også kåret til årets bil i 2020 både av stemmegivere og bileksperter!
Teslas firehjulsdrift har to uavhengige motorer. Til forskjell fra tradisjonell firehjulsdrift kontrollerer disse to motorene digitalt dreiemomentet til for- og bakhjulene — For langt bedre veigrep og fremkommelighet. Bilen kan kjøre med hvilken som helst av motorene, slik at du ikke behøver å bekymre deg for å bli stående på veien. Hvis en motor slutter å fungere, kan du trygt fortsette til målet med den andre.
Tesla er kjent for banebrytende teknologi og innovativt utstyr for å skille seg ut. Her har du autopilot og Sentry mode som passer på bilen når den står parkert mot at folk lener seg på bilen eller prøver å bryte seg inn. Du får også opp biler og folk på skjermen i midten så du alltid har oversikt over omgivelsene dine, dette hjelper også veldig med parkering.
EU godkjent til Juni 2027
- Øvre bærearmer høyre og venstre side og lenkearmer byttet på garanti i Mars 2024.
- Bremseservice med vindusviskere, bremsevæske og pollenfilter, samt skiftet ledningsnett til hengerfeste Mars 2025.
- Utført EU kontroll samt utbedret opphengskule og foringer bak i Juni 2025.
Utstyr vi ønsker å fremheve:
- Premium Lydsystem 14 høyttalere,1 subwoofer, 2 forsterkere og altoppslukende lyd
- Premium Skinn
- Vinterpakke
- For- og bakseter med setevarme
- Autopilot
- Autostyring
- Adaptiv Cruise Control
- Hengerfeste
- Sentry mode (Passer på bilen når den står parkert)
- Trådløs ladeplate
- Navigasjonsystem
- Ryggekamera
- Parkeringssensor foran og bak
- Farget glasstak med ultrafiolett og infrarød beskyttelse
VELKOMMEN TIL NAKA AUTOSPORT AS!
Naka Autosport sine lokaler er på Vøyenenga i Bærum. Ringeriksveien 179. 1339 Vøyenenga
Dette er kun et par minutter fra bilbyen Rud hvor du finner: Toyota, Tesla, Berg Auto, Birger N Haug, Skoda, Stryn bilforretning, Auto Bærum bl.a.
VISNING / PRØVEKJØRING
Ønsker du komme se på en bil vi har for salg, ring oss på forhånd så har vi den klar til visning for deg når du kommer.
Flere av våre biler selges for kunder, og er ikke i våre lokaler til enhver tid. Det er viktig for oss at bilen er ren og klar for prøve kjøring!
ÅPNINGSTIDER
Mandag -Fredag: 09:00 - 17:00 (Senere etter avtale)
Lørdag: Etter avtale
Søndag: Etter avtale
INNBYTTE / HJELP MED SALG?
Ønsker du innbytte? Vi god erfaring med å selge biler for våre kunder og sender deg gjerne et uforpliktende tilbud på dette.
Da trenger vi følgende informasjon om din bil: Registreringsnummer, kilometerstand, utstyrsnivå, samt en beskrivelse av bilens tilstand og bilder.
Eventuelt fyll ut skjema via vår hjemmeside: https://www.nakaautosport.no/selge-bilen-innbytte
LÅN / FINANSIERING
Gjennom vår samarbeidspartnere Brage og Santander kan vi tilby meget konkurransedyktig finansiering. Finansiering fra kr 0,- kontant - opptil 10 år nedbetalingstid.
- Spør om ett uforpliktende finansierings tilbud!
FORSIKRING
Vi ordner meget gunstig forsikring via IF og Gjensidige
- Spør oss om ett uforpliktende forsikringstilbud!
LEVERING
Vi selger og leverer ukentlig biler til kunder over hele landet. Ta kontakt for et uforpliktende frakt tilbud, så finner vi den løsningen som passer deg best!
ETTERMONTERING / EKSTRAUTSTYR
- Dersom du vil etter montere ekstrautstyr har vi gode samarbeidspartnere på de fleste områder.
° Tilhengerfeste - Avtagbart eller fastmontert
° Proff toning av ruter m/garanti
° Dekor, reklame og hel foliering
° Webasto, DEFA motor/kupe varmer
° Skiguard / Packline ski og laste boks
° Vinter- / sommerdekk, felger og felg pakker
° Rygge kamera, DAB+ osv.
- Kontakt oss om det er noe du vil ha etter montert på din nye bruktbil.
Viktig informasjon
Vær oppmerksom på at de norske teleoperatørene, Telenor og Telia, har besluttet å stenge 2G nettet. Opprinnelig var utfasing planlagt i løpet av 2025, Telenor har senere kommunisert at de vil opprettholde 2G-tjenester ut 2027.
Nedstegning av 2G kan påvirke flere funksjoner som blant annet nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.
Hvis du ønsker mer informasjon er du alltid velkommen til å ta kontakt med oss.
Vi tar forbehold om feil i annonsen.
Feil i utstyrsliste kan forekomme. Vi anbefaler derfor
at kjøper går grundig igjennom utstyret.
Manglende annonsert utstyr, kompenseres ikke.
- Adresse:
- Ringeriksveien 179A
- Fra Gardermoen tar det 40 min med flytoget til Sandvika der vi kan hente deg.
- Kommer man med kollektivt kan man ta T-bane til Kolsås hvor vi også kan hente etter avtale.
- Husk å si ifra i god tid dersom du / dere har behov for å bli hentet.
Mvh
Espen Bjerke Kristiansen
Daglig leder / Selger
+47 934 99 076
/
Christoffer Hagen
Selger
+47 401 93 703
Hjemmeside: www.nakaautosport.no
Facebook: https://www.facebook.com/NakaAutosport/
( MED FORBEHOLD OM FEIL I ANNNONSEN )