Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Honda CRF450R
2005
Ikke oppgitt
449 cc
55 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Forrige eier byttet sylinder og stempel (Athena) på verksted. Sykkel har gått ca. 10-15 timer etter det.
Har byttet både motorolje, girolje, oljefilter og luftfilter for ca 5. timer siden. Samt rebuild på vannpumpe, og byttet pakkning på venste og høyre motordeksel. Byttet også ventilcover pakkning og nytt sett med maxxis dekk.
Byttet til 52t drev bak og nytt kjede. 12t framdrev og org. 48t bakdrev følger også med.
Følger også med: svart kåpesett, nye bremseklosser osv. kan sende bilde hvis interesse.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Honda
- Modell
- CRF450R
- Modellår
- 2005
- Type
- Cross/Enduro/Trial
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 55 hk
- Slagvolum
- 449 cc
- Vekt
- 113 kg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.