Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Askeladden

Bildegalleri

(1/28)

Askeladden C61 BR

Askeladden C61 BR m/Suzuki DF150TL. Gått kun 66 timer

Modellår

2018

Lengde

20 fot

Type motor

Utenbords

Seter

6

Pris

439 000 kr

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

En allsidig båt for alle anledninger: Askeladden C61 Bow Rider er en populær modell kjent for sine gode sjøegenskaper og allsidighet. Perfekt for dagsutflukter, vannsport, soling og koselige stunder med familie og venner.


Høydepunkter:

  • Lite brukt: Kun 66 timer på motoren.
  • Velholdt: Båten har vært lagret innendørs hos oss (Leere's Motorsport) hver vinter, med full service, vask, polering og bunnstoff.
  • Romslig og sosial: Smart planløsning med romslig bowrider-løsning foran og en sosial cockpit akter med L-formet benk.
  • Komfort: Sportslig førerstol og co-pilotstol med vipperygg.
  • Fleksibilitet: Solseng i baugen og mulighet for å lukke båten med kalesje (hvis kalesje er inkludert).
  • KjøreegenskaperUtstyr: Bygget på samme plattform som C61 Center Console, noe som sikrer gode sjøegenskaper og stabilitet.
  • Kraftig motor: Suzuki 150 ATL gir god ytelse og fartspotensial.


Båten skal selges for kunde, så vi kan ikke ta innbytte.

NB. Båten har ikke akterkalesje og båthengeren er ikke med i salget. (den blir brukt på vårt verksted)


Hvorfor kjøpe hos Leere's Motorsport?

  • Trygghet og erfaring: Med 65 år i bransjen er vi en av Norges mest erfarne båtforhandlere.
  • Komplett service: Vi tilbyr alt fra innbytte (båt og MC) til finansiering, verksted og vinterlagring (både ute og inne).
  • Ekspertise: Vårt team har bred kunnskap om båt og motor, og hjelper deg gjerne med å finne den perfekte løsningen for deg.
  • Autorisert Suzuki-forhandler: Som en av Europas eldste Suzuki-forhandlere, har vi unik kompetanse på Suzuki-motorer og kan tilby markedets beste service og oppfølging.
  • Autorisert Mercury-forhandler og verksted: Vi er også stolte av å være autorisert Mercury-forhandler og verksted. Dette betyr at vi har spesialkompetanse og utstyr til å håndtere alle dine Mercury-behov, både salg og service.


Besøk Oss!

Båten står i vår lagerhall, som ligger et lite stykke unna selve butikken. Ring oss for å avtale visning når det passer deg - vi er fleksible og stiller opp både på dagtid, ettermiddager og i helgene!



Kontakt:

  • Telefon: 95 77 06 65 - Kurt Leere / 98 90 78 96 - Jarl Engebretsen

  • Nettside: www.leeres.no


Åpningstider:

  • Man-Ons, Fre: 09.00-16.30
  • Torsdag: 09.00-18.00
  • Lørdag: 09.00-14.00

Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Askeladden
Modell
C61 BR
Modellår
2018
Type
Bowrider
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
150.0 hk
Motorfabrikant
Suzuki DF150TL
Type motor
Utenbords
Topphastighet
40 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
980 kg
Lengde i fot
20 fot
Bredde
225 cm
Sitteplasser
6
Farge
Hvit
Båtens beliggenhet
Norge

Utstyr

10 tommer C-Command kartplotter.

C-Command stereo

Kjøleskuff

Puter i cockpit og fremme i bow rider delen

komplett Havnepressening

Securmark av båt og motor

Div tau / fendere og dregg

Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.

Mer om fordelene ved å handle av et Norboat-medlem.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Seutveien 38, 1610 Fredrikstad
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

420095562

Sist oppdatert

8. august 2025, 14:41

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Askeladden
Bowrider