Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
SYM GTS 125 Evo Du trenger ikke noe mer:)
2018
8 211 km
124 cc
12 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Jeg selger en stor og komfortabel SYM GTS 125 scooter, registreringsdato 2018, kjørelengde 5960 km. Scooteren ser ut og kjører som ny.
Sym er et veldig godt taiwansk merke. På italienske nettsider finner vi slike modeller med en kjørelengde på 70–90 000 km, og de går fortsatt.
Hva skiller den fra konkurrenter som Honda Forza eller Yamaha X MAX:
- har mer benplass, slik at høye personer kan kjøre den komfortabelt
- har justerbar ryggstøtte fremover og bakover, slik at kortere personer også vil være komfortable
– den har mer plass under setet enn Forza og X MAX – jeg får plass til 48 halvlitersbokser med energidrikk fra Sverige der
– den har en varmluftventil for beina, noe ingen andre sparkesykler har, bare Burgman 650 – kommer godt med når du skal på jobb klokken 06:00 om morgenen eller kommer tilbake en kald kveld.
Scooteren har overraskende god akselerasjon for en kapasitet på 125cc, og toppfarten er 115 km/t. Du kan holde en konstant hastighet på 100 km i timen, noe som gjør en handletur til Sverige til en ren nytelse. Drivstofforbruket er omtrent 2,5–3 l per 100 km.
Scooteren har aldri blitt kjørt om vinteren, er rustfri og alltid oppbevart i garasje.
Jeg kjøpte den i fjor med 2200 km på telleren. Oljeskift ble gjort rundt 1000, 2500, 4000 og 5500 km. Motoren er veldig godt innkjørt. Produsenten oppgir en toppfart på 108 km/t, og toppfarten er 115/120 km/t.
Den er veldig stabil på veien i toppfart. Den kan ikke sammenlignes med små scootere som N MAX eller PCX – jeg ville ikke kjøre en liten scooter i 100 km/t😃
Jeg inviterer deg til en prøvekjøring hvis du har førerkort i klasse A.
Jeg selger den uten garanti, fordi jeg ikke er den første eieren og jeg kjenner ikke den nøyaktige servicehistorikken.
Prisen er ikke omsetningsbar
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 21 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- SYM
- Modell
- GTS 125 Evo Du trenger ikke noe mer:)
- Modellår
- 2018
- Type
- MC Scooter
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 12 hk
- Slagvolum
- 124 cc
- Kilometerstand
- 8 211 km
- Vekt
- 177 kg
- Farge
- Grå
- Registreringsnummer
- DZ7487
- Chassis nr. (VIN)
- RFGLNA304FS000855
- Eiere
- 4
- Tilstandsrapport
- Nei
Utstyr
- 12V uttak
- Midtstøtte
- Vindskjerm
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.