Bildegalleri
Nidelv 24 selges!
Nidelv
1977
24 fot
Innenbords
Ikke oppgitt
Pris
55 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Spesifikasjoner
- Merke
- Nidelv
- Modellår
- 1977
- Type
- Trebåt/Snekke
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 23.0 hk
- Motorfabrikant
- Volvo Penta MD11C
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 7 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 1 850 kg
- Lengde i fot
- 24 fot
- Dybde
- 80 cm
- Bredde
- 285 cm
- Soveplasser
- 4
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- CAI 862
Utstyr
Puter følger med, de blir oppbevart tørt da båten ikke har blitt brukt i sommer!
Båten blir ikke lengre brukt like mye på grunn av mangel av tid. Dette er en kjempe fin båt for både korte og lange turer. Fin førstegangs båt eller for noen som ser etter noe som er litt større! Båten har fått diverse oppgraderinger i vårt eie (se liste).
Hva som er gjort i vårt eie:
- Montert nye lamper LED
- Skiftet vannpumpe
- Skiftet sikringsboks
- Bunnstoff fjerning og nytt bunnstoff (2025) + vask og polering
- Skiftet gir og motorolje
- Eksosbend+pakninger er skiftet
Båten har blitt vedlikeholdt utvendig og innvendig, men bærer jo også preg av at dette er en eldre båt.
Pris kan diskuteres
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.