Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Twigg 18 med registrert henger og johnson 50
Agder
2000
18 fot
Utenbords
Ikke oppgitt
Pris
25 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
båten er en Twigg 18ft men det får man ikke velge på finn.
grei båt men har ikke vært på vannet i år, den er starta opp på land i år og går som den skal. el lense pumpe fra biltema og en manuell følger med. plast tank og div andre ting er også med. div og gjøre hvis du vil ha en perfekt båt men som bruksbåt funker den helt fint. ligger på en 2007 gaupen henger som følger med reg nr DS9855 med bremser, trenger litt stell med lys. båt og motor er ca 2000mod
hvis du lurer på noe send en pm. selges til oppgitt pris eller bud over
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Agder
- Modellår
- 2000
- Type
- Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 50.0 hk
- Motorfabrikant
- johnson 50
- Type motor
- Utenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 18 fot
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- ZBH915
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.