Bildegalleri
Terhi 400
Terhi 400 m/Mercury 10 hk/Tysse henger
2016
14 fot
Utenbords
5
Pris
59 000 kr

Medlem av Norboat
Se dine fordelerNyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
vi selger en fin båtpakke med alt du trenger for å komme deg på hytta eller ut å fiske. En meget lett båt som er drivstoffgjerrig og lett manøvrert. Motoren selges nyservet og selges med garanti.
- Trygghet. Med over 50 års erfaring i båtbransjen, selger vi alltid med Garanti.
- Vi kan ordne registering i Småbåtregisteret og/eller Securmark.
- Vi forhandler også båthengere, så ordner dette etter ønske.
- Vi kan også ordne finansiering
Vi tar med forbehold om feil i annonsen!Vi er en forhandler av brukte og nye båter i Halden.Vi holder til ved Lundestad i Halden mellom Sørlifeltet og Høgskolen i Østfold, og her har vi utsalg, verksted, delelager og båtopplag, samt en utstyrsbutikk med masse utstyr.Trenger du båthenger, har vi et godt utvalg av dette også.Besøk vår nettside https://batholm.no/ og bli kjent med oss og hva vi kan tilby
Spesifikasjoner
- Merke
- Terhi
- Modell
- 400
- Modellår
- 2016
- Type
- Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 10.0 hk
- Motorfabrikant
- Mercury
- Type motor
- Utenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 170 kg
- Lengde i fot
- 14 fot
- Bredde
- 150 cm
- Sitteplasser
- 5
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
-Årer
-Tau
-Fendere
-Dregg
-Bensintank
-Tysse båthenger
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.