Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/BMW/i3
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre BMW i3

Bildegalleri

(1/26)
SOLGT

BMW i3

Basismodell - R.Kam, Navi, Cruise

Modellår

2015

Kilometerstand

50 350 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

El

Totalpris

89 000 kr

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på EL74593

Beskrivelse

Møller Bil Outlet Alnabru - Alltid med Trygghetsgaranti!


Flott og velkjørende BMW i3 er nå ankommet våre salgslokaler - klar for ny eier!  

Perfekt bybil med spenstig design! Rask, lett å parkere og med en svingradius få andre kan matche. I tillegg er bilen både komfortabel og morsom å kjøre, og man får følelsen av at den komptakte bilen er større enn den egentlig er.  

  

  

  

Utstyr verdt å fremheve:  

  • Ryggekamera

  • Navigasjonssystem

  • Cruisekontroll

  • Setevarme foran

Se komplett utstyrliste under.  

  

  

Bilen har hatt følgende serviceettersyn:  

  • 23.06.2017 - 16.846km

  • 29.06.2021 - 44.731km

 

Bilen har en oppgitt WLTP rekkevidde på 190km.  

Neste frist for EU-kontroll er 23.07.2027.

  

  

Denne BMW i3 leveres med følgende utstyrsspesifikasjoner:  

  • Bagasjeromstildekning

  • Bluetooth telefon og streaming

  • Cruisekontroll

  • Delt og nedfellbar bakseterygg

  • El. justerbare utvendige speil

  • Isofix barnesetefesting

  • Justerbart ratt

  • Klimaanlegg

  • Midtarmlene foran

  • Multifunksjonsratt i skinn

  • Navigasjonssystem

  • Parkeringssensorer foran og bak

  • Radio DAB+

  • Ryggekamera

  • Setevarme foran


/////////////////////////////////////////////

Når du kjøper bruktbil hos Møller Bil Outlet Alnabru skal du føle deg helt trygg.
Derfor har vi en egen Trygghetsgaranti på alle våre biler.
Med vår Trygghetsgaranti vet du at:
- Bilen du kjøper er EU-godkjent og leveres med full tilstandsrapport*
- Du har bruktbilgaranti inntil 3 måneder eller 3000 km**
- Du har åpent kjøp inntil 14 dager eller 300 km***
- Bilen er pleiet og klargjort av dyktige fagfolk i Møller Medvind

Les mer om Møller Medvind og deres inkluderingsarbeid her: https://mollerbil.no/om-oss/barekraft/medvind

* Tilstandsrapport: Alle våre biler blir grundig taksert og leveres med full tilstandsrapport. Tilstandsrapporten er synlig på bilene i butikk og kan sendes til deg som kunde på e-post.

** Bruktbilgaranti: Møller Bil rydder opp hvis skjulte feil og mangler skulle oppstå utover oppgitt informasjon i dokumentasjon og kjøpsavtale. Bruktbilgarantien er inntil 3 måneder eller 3000 km, det som inntreffer først og håndteres av Møller Bil

*** Åpent kjøp: Kostnad for ny klargjøring tilkommer med kr. 3000,-. Betalte og forfalte utgifter i forbindelse med finansiering, forsikring og offentlige avgifter dekkes ikke av Møller Bil Outlet Alnabru. Åpent kjøp inntil 14 dager eller 300 km, det som inntreffer først.

Forsikring og finansiering:
Vi har meget fordelaktige og prisdyktige finansiering- og forsikringsløsninger. Vi hjelper deg med å finne den løsningen som passer best for deg.

Innbytte:
Vi tar din bil i innbytte uavhengig av merke og årsmodell. Ta kontakt for å få mer informasjon om innbytte og prisvurdering.

Denne bilen selges uten digitale tjenester.

Vi informerer våre kunder om at lokal funksjonalitet i denne bilen kan bli påvirket eller falle bort når 2G-nettverket avvikles i Norge, som per i dag er planlagt å skje etter 2027. Slike konsekvenser er utenfor vår kontroll og ansvar, men vi søker aktivt informasjon fra produsentene for å forstå omfanget. Oppdatert informasjon vil bli delt fortløpende i våre alminnelige kanaler. 


Biler som selges av Møller Bil Outlet Alnabru inkluderer eldre biler i lavere prisklasser, med høy kilometerstand og utenfor nybilgarantien. For å ivareta disse bilenes kvalitet og funksjon over tid, må man kunne påregne høyere kostnader for vedlikehold, samt flere uforutsette reparasjoner enn for nyere brukte biler. Riper, bulker og skrammer kan forekomme i større grad både i
karosseri og interiør, og rust vil kunne forekomme på understell og i karosseri. Denne type kostnader vil ikke være gyldig årsak til reklamasjon. Imidlertid vil tilstandsrapporten være tydelig på hvilke feil og mangler bilen eventuelt har, slik at du er godt informert om dette før et eventuelt bilkjøp

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan selger opplyse om ved kontakt.

Spesifikasjoner

Årsavgift
Les mer
Merke
BMW
Modell
i3
Modellår
2015
Karosseri
Kombi 5-dørs
Drivstoff
El
Effekt
170 hk
Kilometerstand
50 350 km
Batterikapasitet
22 kWh
Girkasse
Automat
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Vekt
1 195 kg
Seter
4
Dører
5
Størrelse på bagasjerom
260 l
Farge
Grå
Bilen står i
Norge
Sist EU-godkjent
21.01.2025
Neste frist for EU-kontroll
23.07.2027
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
EL74593
Chassis nr. (VIN)
WBY1Z210X0V308427
1. gang registrert
09.09.2015
Garanti
Bruktbilgaranti
Garantiens varighet
3 måneder
Garanti inntil
3 000 km
Tilstandsrapport
Nei
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • Bagasjeromstildekning
  • Bluetooth telefon og streaming
  • Cruisekontroll
  • Delt og nedfellbar bakseterygg
  • El. justerbare utvendige speil
  • Isofix barnesetefesting
  • Justerbart ratt
  • Klimaanlegg
  • Midtarmlene foran
  • Multifunksjonsratt i skinn
  • Navigasjonssystem
  • Parkeringssensorer foran og bak
  • Radio DAB+
  • Ryggekamera
  • Setevarme foran
  • Sommerdekk på felg
  • Vinterdekk på felg

Denne bilen selges med Bruktbilgaranti (3 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter

Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.

Mer om fordelene ved å handle av et NBF-medlem.

Sted

Alfasetveien 11, 0668 Oslo
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

418986458

Sist oppdatert

7. august 2025, 11:58

Referanse

f8161ca2-1cc7-4c81-8e8d-9da882b3cb7e

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

BMW
BMW i3