Bildegalleri
Dethleffs globebus i2/Solcelle/U.senkeseng
2009
76 500 km
Manuell
Ikke oppgitt
Pris
479 000 kr
Bobilsenteret Namsos As
Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Snerten Dethleffs globebus i2 på lager i Namsos!
Her har du en tøff og kompakt bruktbil på 6meter, med det du trenger for ferien.
Luftig romfølelse og uten senkeseng.
Praktisk badeløsning med kombinert toalett og dusjrom.
Kom gjerne innom oss for en visning av denne!
Høydepunkt:
-Solcelle
-Uten senkeseng
-Ryggekamera
-6meter
Bobilsenteret Namsos
Bobilsenteret Namsos AS AVD. Bodø
---------------------------------------
Kontaktinfo salg
Namsos
Jan Frode Kveli: 918 00 791 /
Frans Otto Kveli: 916 76 135 /
Jan Ivar Kyllo: 482 03 441 /
Bodø
Roy Inge Jordan: 477 00 883 /
Garanti
Alle våre nye bobiler leveres med 5 års nybilgaranti og brukte bobiler leveres med bruktbilgaranti fra 3 til 24 mnd. avhengig av alder på bilen.
Innbytte
Vi tar din bobil i innbytte uavhengig av merke.
Kan også vurdere campingvogn og personbil i innbytte.
Innbyttepriser settes etter en takst hos oss.
Finansiering
Vi er behjelpelig med finansiering, våre samarbeidspartnere på finansiering er Santander Consumer bank og Gjensidige finans.
Stadig flere ønsker å realisere frihetsfølelsen en hytteeier kan se langt etter, vi hjelper deg med å realisere drømmen.
Sammen finner vi løsningen som passer for deg, og du kan få inntil 15 års løpetid på lånet.
Et lån handler alltid om en vurdering av behov og livssituasjon, derfor hjelper vi deg med en løsning som passer godt for deg.
Priseksempel caravanlån fra Santander: 6,20 % nom./ 7,13 % eff. 35 % egenkapital, lånebeløp: kr. 370 000,- o/8 år, kostnad: kr. 111 684,- totalt: kr. 481 684,-
Om oss
I Namsos ligger vi i utløpet av Namsen, der har vi innendørs utstillingshall med opptil 20 enheter innendørs. Vi er også Fiat professional som gjør at vi utfører EU-kontroller, tar servicer og alt annet som tilhører verksteddrift.
I Bodø har vi en innendørs utstilling med opptil 5 enheter. Vi har eget bobilverksted som utfører alle reparasjoner på boenheten, utstyrsmontering og montering av hengerfeste.
På begge utsalgstedene finner du en flott utstyrsbutikk med det meste man trenger for en hyggelig bobilferie.
Vi fører følgende merker på bobil og bybobil i Namsos og på Tverlandet: Pilote, Frankia, Malibu, Rapido, Roller Team, Kabe, Adria og Pøssl,
Vi fører følgende merker på campingvogn i Namsos og på Tverlandet: Hobby og Fendt.
Vi selger også den flotte Mink Campers vognen.
Våre bobiler leveres på Fiat, Citroen og Mercedes. Varmesystemet varier mellom Alde og Truma.
Vi er stadig i utvikling og jobber målrettet for at du skal kunne gjøre en trygg bobilhandel hos oss.
Lik oss på Facebook: https://www.facebook.com/bobilsenteretnamsos/
Eller se vår hjemmeside: http://bobilnamsos.no/
Vi tar forbehold om feil i annonsen.
Fullstendig informasjon om objektet får du hos en av våre selgere.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Dethleffs
- Modellår
- 2009
- Type bobil
- Integrert
- Karosseri
- Fiat
- Effekt
- 130 hk
- Slagvolum
- 2,3 l
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Lengde i cm
- 600 cm
- Bredde
- 214 cm
- Totalvekt
- 3 495 kg
- Egenvekt
- 2 679 kg
- Nyttelast
- 816 kg
- Reg. seter
- 4
- Soveplasser
- 2
- Bobilen står i
- Norge
- Registreringsnummer
- SD49276
- Salgsform
- Til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Airbag
- Armlener til stoler
- CD-stereo
- DAB+ Radio
- Dekk godkjent
- Elektriske speil
- Elektriske vinduer
- Ferskvanntank
- Gassalarm
- Gassflaske
- HEKI takluke
- Helintegrert
- Kjøleskap
- Lettmetallfelger
- Madrass
- Markise
- Ryggekamera
- Servostyring
- Solcellepanel
- Toalettkassett
- Truma luftbåren varme
- Vinterdekk
Bobilen selges av et medlem av NCB. Når du kjøper en bobil av en forhandler som er medlem av NCB, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NCBs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonseinformasjon
FINN-kode
418805210
Sist oppdatert
29. juli 2025, 16:39
Referanse
1436371
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.