Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Subaru Legacy
2.2
1994
119 619 km
Automat
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for Vf41883
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Selges da jeg har kjøpt ny bil. Hatt bilen i ca tre år, hentet den i Narvik, så bilen har holdt seg relativt bra for rust for å være en gammel Subaru. Noe rust finnes og lakken er langt fra fin. Bilen er veldig god å kjøre med skinnseter, automatkasse og luftfjæring. Girkassa girer fint. Bilen har gått veldig bra i mitt eie, har byttet hjerne til girkasse da denne streiket rett etter jeg kjøpte bilen. Bremser foran, drivakselmansjett indre h foran og mansjett til styrestag venstre side ble byttet ved forrige eu. Bremseklosser bak bør nok byttes mot vinteren. Bilen er veteran og billig å eie, men dette er en gammel bil og kjøper bør være litt nevenyttig.
Det jeg vet av feil er:
Eksoslekkasje
AC virker ikke
Har opplevd noe tikking i motor
Bremseklosser bak bør nok byttes på sikt
Dekkene bør byttes
Kom gjerne å se på bilen
Ta kontakt om du lurer på noe
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 15 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Subaru
- Modell
- Legacy
- Modellår
- 1994
- Karosseri
- Stasjonsvogn
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 0 hk
- Slagvolum
- 2,2 l
- Kilometerstand
- 119 619 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 1 500 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 1 340 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 0
- Farge
- Grønn
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 15.08.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- VF41883
- Chassis nr. (VIN)
- 4S4BJ65CXR7945792
- 1. gang registrert
- 31.03.1994
- Eiere
- 9
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.