Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Opel Astra
1,9CDTI 150hk! Mye utstyr
2008
310 000 km
Manuell
Diesel
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for HB68753
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Av utsyr kan jeg nevne gode skinnseter, multifunksjonsratt, tonede vinduer, regnsensor, aut nedblendbar innv. speil, AC (fungerer ikke nå uvisst årsak), handsfree, bluetooth og masse mer.
Den er jevnlig vedlikeholdt og byttet normale slitedeler. Har ikke vært store reperasjonskostnader. Frontrute er nylig byttet (steinsprut), Bremseskiver og klosser bak er nylig byttet. Glødeplugger bør byttes. Mangler bakerste potte men merker ikke mer lyd. Det er ellers diverse ting som må tas. Derfor så billig. Det er noe rust. Ellers fin. Nybonet. Den må anses som rep. objekt pga alder. Følger med gode sommer og vinterdekk på alufelg. Den er registrert kan prøvekjøres. Prisen er satt ned til minstepris
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 12 600 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Opel
- Modell
- Astra
- Modellår
- 2008
- Karosseri
- Kombi 3-dørs
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 150 hk
- Slagvolum
- 1,9 l
- CO₂-utslipp
- 154 g/km
- Kilometerstand
- 310 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 500 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 315 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 3
- Farge
- Svart
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 31.03.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- HB68753
- Chassis nr. (VIN)
- W0L0AHL0885082626
- 1. gang registrert
- 27.03.2008
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Antiskrens
- Antispinn
- AUX-inngang
- Bluetooth
- CD-spiller
- Cruisekontroll
- Handsfree opplegg
- Kjørecomputer
- Multifunksjonsratt
- Sentrallås
- Seter i helskinn
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Vinterdekk på aluminiumsfelg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.