Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Sting

Bildegalleri

(1/13)

Sting PRO 725 Cabin XL Mercury F150XL - Baugpropell, Webasto, vinteropplag ++

Modellår

2025

Lengde

24 fot

Type motor

Utenbords

Seter

7

Pris

849 000 kr

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Båten ligger på sjøen hos oss litt til klar for prøvetur og rask overtakelse!


Vinteropplag kan inkluderes om ønskelig eller brukes til forhandling ved henting nå!


Meget godt og riktig utstyrt med baugpropell, webasto osv. Se spesifikasjon lengre nede i annonsen.


Selges med 5 års garanti og reklamasjonrett!


Ta kontakt for spørsmål, tilbud og tilpassninger!


Allsidig, romslig, komfortabel. Dette er nøkkelord når man beskriver Sting 725 Cabin XL. Ved å ta de beste funksjonene fra sin fetter, Sting 725 Cabin, gir Cabin XL mer plass innendørs og samme komfortnivå. Slå på varmesystemet, spill musikk fra Fusion Stereoen, føl deg trygg med Garmin Radar System og kjenn kraften fra Mercury Fourstroke-teknologien på hekken. Et unikt oppsett av faktorer som gir deg en romslig og praktisk båt for hverdagslige formål så vel som en behagelig fritur på sjøen.


Cockpiten til 725 Pro Cabin XL kan komfortabelt huse opptil fem (5) voksne, der aktersetene passer for tre og førerbenken har plass til to personer. Høyden på styrhuset gir mer enn nok plass til å stå oppreist, og ordentlig belysning innvendig gjør det enklere å bruke båten i mørket.


Ønsker du oppvarmingsmuligheter i cockpit på din Sting 725 Pro Cabin XL kan du utstyre båten med Eberspächer varmesystem. Gjennom to luftdyser på frontruten gir dette god sikt selv under krevende forhold.


Baugen på Sting 725 Pro er designet for å gi deg større dekksplass og arbeidsområde. Det fremre lagringsrommet har økt i størrelse og kan enkelt huse batterier og infrastruktur for Garmin Kraken GPS-motorer.


Dekksområdet på 725 Pro Cabin XL er preget av store arbeidsflater, med godt plass til lagring av utstyr og for å bevege seg rundt. Båten kan utstyres med braketter for teinehalere både i baugen og akterut. Det er også mulig å utstyre båten med lastefester i baugen og på akterdekket, disse gjør det mulig å sikre lasten bedre. Disse festene gjør det enklere å feste teiner og annet fiskeutstyr effektivt. Dekket kan også bestilles med arbeidslys, både i form av et Golight søkelys og arbeidslys som er montert under taket på cockpiten. Dermed har du effektivt arbeidslys også etter mørkets frembrudd.

PRO + pakke (Takluke cabin, sjøvann spylepumpe, Garmin kartplotter Echomap UHD 72CV, Cabin skyvedør m/glass styrbord side, Garmin innvendig svinger GT15-IH)

Tjenester Sjø-Sport tilbyr:


  • Innbytte av din båt
  • Formidling/videresalg av din båt
  • Finansiering via vår partner DNB Finans

Ta kontakt i dag på telefon 468 76 000 eller en e-post til for spørsmål eller et godt tilbud!


Vi er tilgjengelige fra morgen til kveld hele året for å hjelpe deg med dine ønsker!


Sjø-Sport Kristiansand AS har sine butikk og verksteds lokaler i Holskogkilen som ligger i ytre Vågsbygd, 10 minutter i bil fra Kristiansand sentrum. Sjø-Sport Kristiansand AS ble startet i 1978, med over 40 år i bransjen har vi opparbeidet en stor ekspertise og erfaring, som kommer deg som kunde til gode. Kjøp trygt hos oss!

Spesifikasjoner

Tilstand
Ny
Merke
Sting
Modell
PRO 725 Cabin XL Mercury F150XL
Modellår
2025
Type
Pilothouse
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
150.0 hk
Motorfabrikant
Mercury
Type motor
Utenbords
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
1 744 kg
Lengde i fot
24 fot
Bredde
256 cm
Sitteplasser
7
Farge
Hvit
Båtens beliggenhet
Norge
Registreringsnummer
PL-FBP7L050B525

Utstyr

  • PRO + pakke (Takluke cabin, sjøvann spylepumpe, Garmin kartplotter Echomap UHD 72CV, Cabin skyvedør m/glass styrbord side, Garmin innvendig svinger GT15-IH)
  • Garmin Echomap UHD 92SV - mellomlegg PRO + pakke
  • Garmin innvendig svinger GT15M-IH
  • Varmer Eberspächer Airtronic 3 D2L/2 x outlets
  • Tunnel for baugpropell
  • Baugpropell Sleipner SE30
  • Hydraulisk styring Baystar 1.4 HH4314
  • Elektrisk installasjon 2 batterier
  • Isolerende materiale sete for alle sitteplasser ute
  • Håndrekke lange styrbord og babord
  • Håndrekke lange tak cabin styrbord og babord
  • F150XL m/propell uten/riggutstyr

Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.

Mer om fordelene ved å handle av et Norboat-medlem.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Holskogveien 115, 4624 Kristiansand S
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

417567759

Sist oppdatert

30. oktober 2025, 13:31

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Sting
Pilothouse