Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Mercedes-Benz Atego 818L
2009
270 352 km
2 490 kg
8 350 cm
Pris
85 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Velholdt lastebil med liten living og lasterom. Har 50 mm tilhengerkule og 3 seter. Har brukt den til å trekke hestehenger med.
Velegnet til f. eks hundekjørere/hestefolk/motorsport eller som stor campingbil. Har selv brukt den i forbindelse med konkurransekjøring og oppdragskjøring med hest. Bilen har løftelem bak.
Befinner seg på Fagernes.
Spesifikasjoner
- Merke
- Mercedes-Benz
- Modellår
- 2009
- Kjøretøygruppe
- Skapbil
- Effekt
- 180 hk
- Slagvolum
- 4 250 l
- Kilometerstand
- 270 352 km
- Girkasse
- Manuell
- Tilleggsbrems
- Motorbrems
- Akselavstand
- 4 200 cm
- Fjærtype bak
- Luft
- Bakløft
- Ja
- Lengde i cm
- 8 350 cm
- Totalvekt
- 2 490 kg
- Nyttelast
- 1 965 kg
- Førerhustype
- Kort
- Skaptype
- Skap
- Seter
- 3
- Kjøretøyet står i
- Norge
- Registreringsnummer
- VH17322
- 1. gang registrert
- 18.09.2009
- EU-godkjent
- Ja
- Sist EU-godkjent
- 03.06.2025
Utstyr
- Diff. sperre
- Ekstralys
- Kjøleskap
- Radio/CD
- Spoilersett
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.