Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Mercury F10/15/20EL Fourstroke 2016/160timer
Pris
19 500 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Motoren fikk 13 fots båt opp i 23 knop. Ønsker man mer kraft kan man velge en av de mindre propellene som følger med.
Vi kjøpte den august 2021 fra Ålesund. Den er blitt godt tatt vare på i vår eie, og har vært på sjøen ca 2 mnd i året. Ofte ferskvanns kjørt. Ingen skader, hakk, bulker, motorstopp, eller andre problemer. Gummilist mellom cowling (nedre del av deksel) og stamme er skiftet. Kun brukt 98 oktan.
Motor står klar til henting/frakt. Dette er en pen, kraftig, problemfri 10/15/20hk motor som har mange timer og år foran seg. Ta høyde for litt treg respons i denne ferietiden.. 😊
Spesifikasjoner
- Merke
- Mercury
- Type motor
- Utenbords
- Motorstørrelse
- 20 hk
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.