Bildegalleri
Sea Ray Sundancer
Sea ray 270 sundancer
1986
30 fot
Innenbords
Ikke oppgitt
Pris
160 000 kr
Beskrivelse
Prosjektet båt. Tatt vårpuss. Starter og går, men er en del som burde hvert gjort. Gått meg lei selv. Mye bra på denne så burde være en fin båt for den som kan skru selv. Starter alltid og har grei temp osv. røyker ved oppstart og når jeg legger den i plan. Lekker oilje fra motorene og usikker på hvor. Bruker ca 1 liter oilje i timen😊. Komfyr, kjøleskap osv virker. Toalett m septiktank, men skyller ned med vann fra springen så vann virker. Lys, landstrøm viskere virker fint. Som sagt selges som prosjekt til første med oppgjør. Prisen er satt. Kan prøvekjøres og om ønskelig løftes opp for sjekk under. Er 2x 130 aqad volvo med 290 drev.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Sea Ray
- Modell
- Sundancer
- Modellår
- 1986
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 260.0 hk
- Motorfabrikant
- Volvo
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 27 knop
- Lengde i fot
- 30 fot
- Bredde
- 300 cm
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.