Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Nimbus 1987
Nimbus 22 DC Exclusive 1987 – Klassisk skjærgårdscruiser
1987
22 fot
Innenbords
6
Pris
48 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Nimbus 22 DC Exclusive 1987 – Skjærgårds cruiser med behov for litt kjærlighet.
Selger en klassiker på sjøen – Nimbus 22 DC Exclusive fra 1987. Dette er en romslig, solid skjærgårds cruiser med masse potensial for den rette personen!
Motoren vil ikke starte etter at det har kommet vann i bensinen. Det elektriske anlegget må også gås over og oppgraderes.
Båten selges som rep. objekt / prosjekt – perfekt for den som liker å skru og ønsker å sette sitt preg på en kvalitets båt.
Denne båten har alt du trenger for å lage en ekte perle til sjøen – med litt innsats og omsorg kan du få mye båt for pengene!
Volvo Penta 290 DP drev.
NB.: Båten har kun hatt 1 eier siden ny, før jeg kjøpte den i 2024.
Gi bud – realistiske bud vurderes - skam bud besvares ikke.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Nimbus
- Modell
- 1987
- Modellår
- 1987
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 300.0 hk
- Motorfabrikant
- IndMar
- Type motor
- Innenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 1 500 kg
- Lengde i fot
- 22 fot
- Bredde
- 240 cm
- Sitteplasser
- 6
- Soveplasser
- 2
- Farge
- Blå
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.