Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Audi A3
Sportback 1,4 TFSI 125hk Ambition S tronic
2015
172 000 km
Automat
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Bruktbilgaranti 4800 kr
En ekstra trygghet for deg som kjøper bruktbil
Sjekk bilens historikk for BT16448
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Da er dette den perfekte bilen for deg uansett!
Snerte bil som ikke ser alt for stor ut, men den rommer overraskende mye. Samtidig som at den er smidig nok til å kunne parkeres over alt.
Dette er en tight og fin bil, lettkjørt og relativt sprek til motorstørrelsen å være. Denne bilen har rett og slett alle kjøreegenskapene en Audi er kjent for.
I tillegg så er denne A3n utstyrt med audi drive select, som gjør at du selv velger kjøremodus etter hvordan du selv ønsker å kjøre. Bilen har også en 7-trinns kasse.
Bilen har gode, hele og pene skinnseter som skaper et bedre inntrykk på hele bilen. I tillegg veldig gode å sitte i da setene er s-line sportstoler.
Bilen er god å brukervennlig både i forhold til daglige gjøremål og drivstoff forbruk. Når det kommer til langturer er den også meget behagelig da du sitter godt å støtt i bilen som ligger bra på veien.
Det følger med et fysisk servicehefte i bilen som starter på 80.000km. Vi regner med at alt før dette er på elektronisk servicehefte, trolig brukt av møller.
Det er nylig gjort storservicen på den som inkluderer oljeskift på girkassa.
Sommer -og vinterdekk går et par sesonger til, så her er det tut og kjør.
Utstyr verdt å nevne
- Headup display
- Dab+
- Isofix
- Alcantara skinn stoler
Bilen selges litt rimelig da familien har vokst, men det gjorde dessverre ikke bilen. Vi har kjøpt ny så derfor må denne gå relativt fort. Bilen er fri for heftelser, så prisen kan diskuteres noe ved ryddig handel
Negativt med bilen:
Kosmetiske merker utvendig finnes, så bilen må ses og besiktiges av ny eier. Har forsøkt å få frem merkene på bildene som finnes.
Kilometerstand vil øke noe da bilen er i daglig bruk
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 4 434 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 100 566 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Audi
- Modell
- A3
- Modellår
- 2015
- Karosseri
- Kombi 5-dørs
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 125 hk
- Slagvolum
- 1,4 l
- CO₂-utslipp
- 114 g/km
- Kilometerstand
- 172 000 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 1 400 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 225 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 380 l
- Farge
- Sølv
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 31.08.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- BT16448
- Chassis nr. (VIN)
- WAUZZZ8V9FA088936
- 1. gang registrert
- 25.11.2014
- Eiere
- 4
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Antiskrens
- CD-spiller
- ECC
- Farget glass
- Isofix
- Kjørecomputer
- Lettmetallfelger
- Midtarmlene
- Radio FM
- Sportsseter
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja.
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.