Gå til annonsen

Du er her

MC/Scootere og mopeder/Gilera
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Gilera

Bildegalleri

(1/26)
Sandefjord
SOLGT

Gilera SMT 50

Modellår

2013

Kilometerstand

Ikke oppgitt

Slagvolum

50 cc

Effekt

3 hk

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på BH1667

Beskrivelse

NB. Elektrisk er ok nå, jordfeil fikset.

Selger en artig moped, den er ikke helt lovlig akkurat nå, (for øyeblikket ikke registrert) men alle originaldeler følger med og det er ikke stor jobb å skifte tilbake. Med original utstyr gjør den ca 52-53 på sletta med voksen mann på. Det er akkurat innafor.

Per i dag er det uplombert eksos, større dyse og drev påmontert.

Starter fint og har gått som ei klokke i en og en halv sesong før brukernfikk billappen. (Moped selges av far). Nå har den stått i garasje ett års tid.

Den girer ikke helt fint nå, selve gir i blokka virker helt fint, men mistenker veldig at selve giraksen bør byttes. Den som sjalter er montert på. Den kan kjøres nå, men kjever litt teknikk for å gire med foten, sjalter enten vippes to ganger eller presses med fot mot blokka. Jeg har ikke fått byttet, men har en reserve liggende.


Så her det det masse moped med masse ekstra deler, den er ikke helt strøken, men kan bli om man vil. Denne modellen er veldig kurant med tanke på deler og utstyr, både nytt og brukt. Den er veldig fin for ungdom som vilnutforske litt selv og lære å skru også, oversiktlig og grei, plastdetaljer er lakkert sort.

Ta kontakt for en prat eller kom å ta en titt.

Spesifikasjoner

Omregistrering
631 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
10 000 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Gilera
Modell
SMT 50
Modellår
2013
Type
Moped
Drivstoff
Bensin
Effekt
3 hk
Slagvolum
50 cc
Vekt
104 kg
Farge
Hvit
Registreringsnummer
BH1667
Chassis nr. (VIN)
ZAPABB013DS002711
Eiere
6

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

3242 Sandefjord
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

416557919

Sist oppdatert

5. august 2025, 18:34

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Gilera
Moped