Bildegalleri
Daihatsu Charade
G11 Kjørbart Prosjekt
1987
136 421 km
Manuell
Bensin
Nyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på VX15703Trenger du biltransport? Få tilbud herBeskrivelse
Starter og går. Kjøres på prøveskilt eller hentes med henger. Bakre eksospotta er rusta av før lyddemperen (sjå bilde) (Skjedde etter kontroll)
I mitt eie har eg bytta: olje med filter, kjølevæske, luftfilter, drivstoffilter, multireim, bremsevæske med lufting. fjører framme.
Den er litt tungstartet med choke og greier, starter greit når den er varm, virker som fjell og bakker er dens verste fiende. Rust finnes her og der
Er ikkje noe bilkyndig så det må tas forbehold om feil i annonsen eller feil som ikkje nevnes i kontakt med meg. Må Sjåast før salg!
Åpen for bud
Prosjektbil/delebil selges som den står uten noen garanti eller angrerett grunnet alder, selges ikkje usett!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Daihatsu
- Modell
- Charade
- Modellår
- 1987
- Karosseri
- Kombi 3-dørs
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 52 hk
- Slagvolum
- 1 l
- Kilometerstand
- 136 421 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 700 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 700 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 3
- Farge
- Hvit
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 26.4.2025
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- VX15703
- Chassis nr. (VIN)
- JDA000G1100805414
- 1. gang registrert
- 6.2.1987
- Eiere
- 6
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Klimaanlegg
- Mørke ruter bak
- Seter i delskinn
- Sommerhjul
- Vinterhjul
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Sjå mangellapp/bilder, sikkert fleire ting også. Les heile beskrivelsen.
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.