
Om oss
Vi følger Norges Bilbransjeforbunds etiske retningslinjer. Vi sjekker alle biler, inkl. bilens stand og servicehistorikk.
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Exclusive/ACC/Ryggekamera/Skinn/Navigasjon+++
2017
146 300 km
Automat
El
Totalpris
Vi har nå for salgs en 2016 Volkswagen e-Golf Exclusive
.
Volkswagen e-Golf er en elbil som kombinerer kvalitet med moderne elektrisk teknologi. Denne bilen gir deg en stillegående, komfortabel kjøreopplevelse, og er perfekt for både bykjøring og lengre turer med lave drivstoffkostnader. Hvis du vil ha en driftssikker og romslig elbil uten kompromiss, er denne e-Golfen et ypperlig valg. Du er velkommen inn for en prøvekjøring!
.
.
Bilen er Eu-Godkjent frem til: 20.09.2026
.
Servicehistorikk:
God servicehistorikk
Sist dokumenterte service utført 26.06.2024 ved km stand 125 235
.
.
Utstyr utover standard:
Adaptive cruisekontroll
Ryggekamera
Parksensor foran
Parksensor bak
Skinnseter
Front assist
Lys assistent
Navigasjon
Bluetooth/Handsfree
DAB + Radio
Oppvarmede seter
Touchskjerm
Brilleholder
El. parkbrems
Sommerhjul
Vinterhjul
+++
.
.
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.

Vi følger Norges Bilbransjeforbunds etiske retningslinjer. Vi sjekker alle biler, inkl. bilens stand og servicehistorikk.

Vi kjøper bruktbilen din, enten du skal bytte brukt mot brukt eller du bare vil bli kvitt den gamle uten å kjøpe annen bil.

Easy selger og kjøper brukte biler, enkelt og greit. Vi har et stort utvalg rimelige bruktbiler til salgs og kan også kjøpe din bruktbil.
FINN-kode
416429558
Sist oppdatert
14. juli 2025, 15:30
Referanse
f2a689b8-1933-49d6-baee-b4a344e627cf
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.