Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Vespa Sprint
2015
16 900 km
49 cc
4 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Hei!selger en vespa sprint 50 2t.den har normalt bruksmerker.Trolig ikke vinter kjørt.er utrolig fin i ramme for rust og er rustbeskyttelse i hulrom.mye av delene på mopeden koster litt,samt er litt leveringstid.kan nevne hel Carbon skjerm forran(dyr)samt Carbon lykte ramme,original led hoved lampe tatt fra nyere Vespa med konverterings ledninger.blinklys fra level 10(dynamisk blinklys,samt markeringslys,virtu design baklampe(mener denne er nå vanskelig å oppdrive)mye deler fra zelioni,tank lokk,fot pass,håndtak,korte hendler,lykte deksel,deksel til armer fremme på demper og noe elokserte skruer i titan rundt forbi.studer bildene så ser du kanskje noe av det?alt i alt mye dyre deler.bakdekket er byttet før lagring.denne har fått all crome lakkert sort,samt felgene.motor er en velprøvd 2t som er veldig lett å få til å gå bedre,om dette er ønskelig.Har dratt den frem fra dvale og alt av oljer,bensin er byttet.har også fått ny plugg,rensket bensintank,forgasser,luftfilter,nytt gel batteri osv.er nå klar for ny eier.ja litt uvanlig dekorert på sidene👍🏻men gir den karakter.hvorfor være som alle andre.denne stopper folk opp for å kikke på,om du vil eller ikke…er fremdeles gratis omreg om du er kjapp.den er registrert på meg og skilt blir satt på ved kjøp.mye spørsmål rundt motor osv.den har plomberinger både i form av variator ring(hindrer sykkel å nå topp fart,samt det står originalt eksos anlegg med plomberinger.er også plate som struper luft tilførsel mot luftfilter,samt det er liten dyse.vil da si du ikke klarer å oppnå mere en tillat fart.Dette har ikke blitt tuklet, med for så å tilbake stille..
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 14 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Vespa
- Modell
- Sprint
- Modellår
- 2015
- Type
- Scooter
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 4 hk
- Slagvolum
- 49 cc
- Kilometerstand
- 16 900 km
- Vekt
- 116 kg
- Farge
- Hvit
- Registreringsnummer
- RX8209
- Chassis nr. (VIN)
- ZAPC5320100003100
- Eiere
- 3
- Tilstandsrapport
- Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.