Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
KTM 1290 Super Duke R
2016
32 500 km
1 301 cc
173 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
forskjellig kjøre modus: Rain,street,sport ,TC,abs, sykkel er bra utstyrt . Original varmeholker 3nivåer.
I mitt eie har den altid stått parkert i tør lukket garasje.
pga. oppussing og diverse ting blir jeg nødt til å priotere litt andre ting. Ville beholdt duken lengre hvis ikke.
Ting som ble gjort i vinter og før sesong start:
-Ventilkontroll og justering + bytte av strammer
-Bytte av kjede og drev
-Spyling av kjølesystem
-Bytte av bremsevæske (foran og bak) + bytte av clutchsylinder
-luft filter
-alle tennplugene
-Ny olje+filter
-Reparasjon av ledning (ledning til starter)
-Bytte av framdekk ny+ balansering + Og ny bakdekk begge er pirelli rosso diablo
-Hvit ego deksel til sete
-ny bak blink lys led
-nytt batteri fra snell 16.10.25
-følger med akra slip on, org. deler som følger med er eksos/passasjer sete.
Arbeid ble gjort hos en bekjent mc mekaniker. Som har også eid gen1 og gen2. Jeg har kvitteringer på deler som var kjøpt og byttet. Og litt bilder av oppstart/arbeid.
Det fremligger ingen tidligere servicehistorikk som jeg har klart å få tak i, Tidligere eier opplyste at han har tatt sykkel inn på ride tidligere. Og han før han tok service hos Mc deler As . Service olje+filter++ begynte han å bytte priv fra 22-24. Og jeg tok over fra 2024-2025. Fikk kun et nøkkel fra tidligere eier som følger med.
Legger den ut nå før den skal på vinter lagring. Selges som den står, uten noe form for garanti. Etter visning og Besiktigelse.
(kan vises etter avtalt tid)
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 125 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- KTM
- Modell
- 1290 Super Duke R
- Modellår
- 2016
- Type
- Sport
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 173 hk
- Slagvolum
- 1 301 cc
- Kilometerstand
- 32 500 km
- Vekt
- 213 kg
- Farge
- Hvit
- Registreringsnummer
- BB3857
- Chassis nr. (VIN)
- VBKV39407GM946903
Utstyr
- ABS
- Hendelbeskyttere
- LED lys
- Solodeksel
- Traction control
- Varmeholker
- Velteklosser
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.