Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Subaru/Legacy
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Subaru Legacy

Bildegalleri

(1/32)
SOLGT

Subaru Legacy

2,2 GX Am

Modellår

1997

Kilometerstand

360 000 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Bensin

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på RH39544Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

(Tar i mot bud)
Selger unna en Subaru legacy firehjulstrekker 1997 modell. Kjøpte denne av en bekjent for noen måneder siden, også fikset jeg den opp og Eu-godkjente den for å ha den som bruksbil til og fra jobb en periode frem til jeg nå nylig fant en ny bil jeg har lyst til å kjøpe meg.

Dette er en firehjulstrekk, automat, bensin bil med hengerfeste som gjør den veldig praktisk i alle årstidene. Den er behagelig å kjøre og den går fra Park til drive, revers og nøytral uten ulyder. Med andre ord virker den veldig fast og fin i kjøring å giring.
Siden dette er en 90-talls bil har den også veldig komfortable seter som er i god stand noe som gjør det behagelig å kjøre langt. Den har også setevarmere som fungerer og AC noe som er et stort pluss.

Jeg vil si at bilen er i god stand for alderen og lengden den har kjørt men, den har en del bruksmerker her å der, litt flass i lakken og noe rust. Rusten som er synlig er vist frem på bildene i annonsen. Det er selvfølgelig litt rust på understell også men ikke noe av stor betydning «Ingen gravrust».

Jeg kjenner tidligere eier veldig godt. Det er en eldre mann som har kjørt den i over 16år, og tatt godt vare på den. Med andre ord så har den fulgt et bra vedlikeholdsprogram opp igjennom årene og ikke blitt ungdoms kjørt.

Fordelen med denne bilen er jo det at den er snart veteran altså «30» år gammel noe som gir deg mulighet til å forsikre den til full kasko svært billig igjennom «Amcar klubben».

Den er også helt 100% original bortsett fra lydpotta som er bytta. Har original liggende men den må repareres før den kan tas i bruk. Den er foreløpig godkjent med den som står på nå🙂

Det følger også med et sett piggdekk forlagt på felger med gode pigger.

Skulle du ha noen spørsmål er det bare å ta kontakt.

Tlf. 977 12 656

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 900 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
25 000 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Subaru
Modell
Legacy
Modellår
1997
Karosseri
Sedan
Drivstoff
Bensin
Effekt
128 hk
Slagvolum
2,2 l
Kilometerstand
360 000 km
Girkasse
Automat
Maksimal tilhengervekt
1 255 kg
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Vekt
1 255 kg
Seter
5
Dører
4
Størrelse på bagasjerom
424 l
Farge
Grønn
Fargebeskrivelse
Grønn metallic
Interiørfarge
Grått
Bilen står i
Norge
Sist EU-godkjent
25.06.2025
Neste frist for EU-kontroll
29.04.2027
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
RH39544
Chassis nr. (VIN)
JF1BD7LR5VG026062
1. gang registrert
04.02.1997
Eiere
5
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • ABS-bremser

Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Selgers kjennskap til bilen

Kjente feil, mangler eller synlige skader?

Ja.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

4715 Øvrebø
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

415872552

Sist oppdatert

7. juli 2025, 19:02

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Subaru
Subaru Legacy