Bildegalleri
Mercedes-Benz 190
1986
245 000 km
Manuell
Bensin
Nyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på AE66203Trenger du biltransport? Få tilbud herBeskrivelse
Det er en bil ifølge selgeren i sverige kun 2 stk av i europa med denne stylingen og treinteriøret,men vet ikke..Har sine feil,sentralås virker ikke, men får låst den via passasjerdør foran.Går ikke 100% tror jeg,men rent og pent.Alt av bremser er nytt skiver calipere hoved sylinder.,nye fjærer rundt om.
Ingen lekasjer av noen slag,eller feil som jeg vet om.Bildene sier litt,vil du ha flere så si ifra..
Det følger med exstra fungerende motor,bakaksel,bakvindu koffert dører,dachbord i sort m instrumenter,lister ,releer ,og mere til..Eu går snart ut så ordner med den da det skulle gå helt greit..
selges da den brukes lite,fordi den er lav for oss gamle å komme inn og ut av..Selges uten noen form for garanti,da dette er en veteranbil og gammel..ring og spør kan ta direkte video o.l
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Mercedes-Benz
- Modell
- 190
- Modellår
- 1986
- Karosseri
- Sedan
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 122 hk
- Slagvolum
- 2 l
- Kilometerstand
- 245 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 240 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 0
- Farge
- Hvit
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 30.8.2025
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- AE66203
- Chassis nr. (VIN)
- WDB2010241F154539
- 1. gang registrert
- 22.5.1986
- Eiere
- 1
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. noen sprekker ved stylingen,rustette rundt antenne dachbord plate har sprekker kan fixes hvis du er litt handy..Men følger med nytt m instrumenter i sort.
Er det gjort større reparasjoner?
Ja. sveiset det jeg fant av rust
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.