Bildegalleri
Askeladden C65 Daycruiser ledig uke 27 (halv 28) og uke 30 på Hvaler
2016
21 fot
Utenbords
7
Leiepris
15 000 - 15 000 kr per uke
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
15.000,- pr uke.
7500,- for 3 dager (døgn)
Ledig:
Uke 27 29.06 - 05.07
Uke 28 06.07 - 09.07
Uke 30 20.07 - 26.07
Ligger på brygge på Asmaløy. Alle bilder er illustrasjonsfoto fra askeladden.no: https://www.askeladden.no/models/askeladden-c65-cruiser/
Erfaring med motorbåt er påkrevd. Leier kun ut til båtvante over 25 år. Ikke lov å røyke ombord. Ikke bruk til fiske/krabbefiske
Lengre leie kan avtales.
Båten overtas og leveres rengjort og med full tank. Overlevering og retur etter avtale
Båten er fullforsikret under utleie.
Depositum kr 8 000. Avbestillingsgebyr etter avtale.
Askeladden C65 Cruiser er en åpen, elegant og sportslig Daycruiser.
Stor cockpit med sitteplass til 7 personer. U-Sofaen akter, som har plass til bord, kan enkelt gjøres om til solseng.
Førermiljøet har god værbeskyttelse, ergonomi og praktiske løsninger. Med full passasje fra cockpit til den badeplattformen ”forlenges” dørken og gir enkel adgang til bading og vannsport uten å måtte klatre over rekka.
Akterbenken har vipperygg slik at man etter en dukkert kan slappe av på hekken og se på andre som leker seg i vannet. C65 kan også benyttes som overnattingsbåt. Den er utrustet med en høyreist kalesje – i ”kalesjegarasje”, og forkabinen gir overnatting for 2 voksne personer. I forkabinen har vi også plassert et spyletoalett. Båten er utrustet med et enkelt pantry med vask, kokeapparat og kjøleskuff.
Spesifikasjoner
- Merke
- Askeladden
- Modell
- C65
- Modellår
- 2016
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motorstørrelse
- 175 hk
- Motorfabrikant
- Suzuki
- Type motor
- Utenbords
- Lengde i fot
- 21 fot
- Bredde
- 250 cm
- Sitteplasser
- 7
- Soveplasser
- 2
Utstyr
- Ankervinsj med fjernkontroll
- Baugpropell
- Zipwake automatisk trimplan
- Spyletoalett
- Dekksluke
- Trykkvann og vask
- Kokeapparat
- Kjøleskuff 30L
- Cockpitbord Silvertex med koppholdere
- Solpute for cockpitbord
- Akterkalesje
- Havnepresenning
- Bluetooth stereo
- Ekstra batteri
- Båtplass med parkering på Asmaløy
- 4 vester
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.