Bildegalleri
Ryds 535 FC
Ryds 535 FC
1996
18 fot
Utenbords
5
Pris
40 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selger en Ryds 535FC, 1996-modell, med Evinrude 50hk 2-takt motor. Båten fungerer fint, motor starter let og går jevn og fin.
Alle puter både inne og ute. Selges med Lowrance kartplotter med kart over Norge, Lowrance ekkolodd og Lowrance VHF radio. Nytt batteri. Jeg har liggende et nytt hydraulisk styringssystem som følger med, det er ikke montert.
Tiltmotoren har fått ny elektrisk motor. Ny impeller, gir-olje, anoder, renset forgassere og ny bensin pumpe.
Følger med registrert henger som passer akkurat til denne type båt.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Ryds
- Modell
- 535 FC
- Modellår
- 1996
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 50.0 hk
- Motorfabrikant
- Evinrude
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 20 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 550 kg
- Lengde i fot
- 18 fot
- Sitteplasser
- 5
- Soveplasser
- 2
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- -
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.