Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
KB Snekke KB 22
Rå festsjekte!
1976
22 fot
Innenbords
Ikke oppgitt
Pris
30 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selger en ekte partysjekte – perfekt for sommerens fester på vannet! Båten har fått masse kjærlighet våren 2024, og det er lagt ned mange timer i oppgraderinger både på det elektriske, lydanlegget og motor.
🔊 Anlegg:
Dette er ikke en vanlig båt – dette er en flytende høyttaler. Her får du et seriøst anlegg som virkelig leverer:
- 1 x 15" Ground Zero subwoofer – 1200W RMS
- Rockford Fosgate T2000.1BD monoforsterker – med bassknob for enkel justering
- 4 x Magnat 6x9 høyttalere – 100W RMS hver
- 4 x tilhørende Magnat-diskanter
- 2 x 10" Ground Zero midwoofere
- 2 x Biltema 6x9 midwoofere – med innebygde diskanter
- 1 x 4-kanals forsterker – 100W RMS per kanal, koblet med 2 høyttalere per kanal (50W per høyttaler)
⚡ Elektrisk system:
Alt elektrisk ble gjort om våren 2024 av meg og medeier – vi går elektro og har gjort alt ryddig og sikkert. Vi har ikke hatt noen problemer med det elektriske siden.
- Smart BEP-batteripanel – automatisk prioritering av lading til startbatteri først, deretter til forbruksbatteri
- 2 x 120Ah forbruksbatterier – koblet til anlegget, så du kan spille musikk uten å måtte ha motoren på
- 80A dynamo – sørger for god lading under drift
- LED-lys både innvendig og utvendig – for stemning og praktisk bruk i mørket
- Vanntank i bauen med vask – ikke brukt i vårt eie, men ser ut til å være komplett
- Alt av tauverk, fendere og dregg følger med båten
Motoren går bra og starter uten problemer. Første start etter en stund kan kreve litt ekstra, men ellers er den stabil.
- Våren 2024 ble følgende gjort:
Dieseltanken ble vaskett
Motoren ble gått over og sjekket så godt vi kunne
En liten ulyd (antatt ventilklakking) har vært der siden kjøp. Vi kjørte hele forrige sesong uten problemer – ikke ideelt, men ikke farlig.
✅ Oppsummert:
Alt elektrisk og lydanlegg er gjort skikkelig og fungerer uten problemer
Fantastisk anlegg som virkelig leverer
Masse utstyr følger med
Perfekt båt for deg som vil ha noe unikt og sosialt på vannet
Ta kontakt for mer informasjon eller spørsmål!
Båten står på Hisøya.
Ingen reklamasjonsrett.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- KB Snekke
- Modell
- KB 22
- Modellår
- 1976
- Type
- Trebåt/Snekke
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 9.0 hk
- Motorfabrikant
- Yanmar
- Type motor
- Innenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 22 fot
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.