
Om oss
Vi følger Norges Bilbransjeforbunds etiske retningslinjer. Vi sjekker alle biler, inkl. bilens stand og servicehistorikk.
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Krok/R.kam/BLIS/El.stol/
2021
124 800 km
Automat
El
Totalpris
Vi har nå for salg en lekker 2021 Skoda Enyaq iV80. Denne bilen har utvidet nybilgaranti 5år/150 000 km.
Dette er en romslig bil med plass til hele familien, god plass i baksetene og et bagasjerom på hele 585 liter.
SKODA ENYAQ har en rekkevidde på inntil 528 km. Med sitt karosseri, robuste front, særegne panser og høy bakkeklaring er det ingen tvil om at dette er en SUV. Mulighet for hengervekt på 1000kg.
Dette er en godt utstyrt bil med blant annet, Sensorstyrt elektrisk bakluke, Svingbart tilhengerfeste, Elektrisk førersete med minne, Blindsonevarsel, Adaptiv cruisekontroll m.m.
SAMMENDRAG AV BILENS UTSTYR:
Sensorstyrt elektrisk bakluke
Svingbart tilhengerfeste
Elektrisk førersete med minne
Blindsonevarsel
Adaptiv cruisekontroll
Navigasjon
Oppvarmet ratt
Ryggekamera
Keyless
Apple Carplay/Androide Auto
Travel Assist
Lane Assist
Front Assist
Appstyrt forvarming av bil
Dynamiske LED hovelys
Induksjonslading av telefon
DAB+ Radio
Sommerhjul
Vinterhjul
KONTAKT
For prøvekjøring eller andre spørsmål kontakt en av våre selgere direkte på tlf:
Sebastian Lybeck - 47 65 63 65
Marcus Gryttingslien - 41 07 93 92
Våre åpningstider er:
Mandag til fredag 08.00-17.00
Lørdag 10.00-14.00
Vi er tilgjengelig på telefon alle dager 08.00-20.00
2G-nettet blir faset ut i løpet av 2025(Telia) og 2027(Telenor). Dette kan påvirke enkelte tjenester i biler som benytter dette, for eksempel nødanropstjenesten (eCall), app-styring, og andre tilkoblede funksjoner.
Easy er ærlige med deg. Vi har begrenset kunnskap om historikken på bilen du kjøper hos oss, og derfor får du kjøpt den til en rimelig penge. Du må regne med at bilene vi selger i vårt Outlet kan medføre kostnader til reparasjoner og vedlikehold i en størrelsesorden som ligger en del over hva det koster å vedlikeholde en nyere bil. Dette er fordi både bruk og alder har medført slitasje på bilen. Kosmetisk må du regne med at det er riper, småbulker og noe rust i karosseri. Biler som har funksjoner som styres av app kan miste funksjon og/eller kreve abonnement som koster penger.
For biler med elektrisk drift må man påberegne redusert kapasitet på hovedbatteri som igjen vil medføre redusert rekkevidde.
Kjøper oppfordres til å selv sette seg inn i fabrikantens vedlikeholdsplan og anbefalinger for service.
Bilen kan ha manglende servicehistorikk, dette kan medføre økt risiko for feil, problemer og i ytterste konsekvens havarier.
Bilen reserveres ikke, og selges heller ikke usett. Førstemann til mølla.
Biler som omsettes i vårt Outlet er biler i lavere prisklasser, eldre biler, biler utenfor nybilgaranti, biler med høy kilometerstand og biler med ukjente faktorer som ukjent eller manglende eier-, bruks, og servicehistorikk.
Bilen du kjøper hos oss er brukt, slitt og selges til gunstig pris. Bilen selges uten tilstandsrapport og med redusert mulighet til å nå frem med reklamasjoner.
App-abonnement og oppdatering av programvare kan være nødvendig på dagens biler. Om nødvendig er dette noe du som eier av bilen må påberegne å bekoste selv.
Easy - Innbytte
Vi tar de fleste biler i innbytte. Vi kan også kjøpe bilen din direkte. Ta kontakt for å få mer informasjon om innbytte og prisvurdering.
Easy- Finansiering og Forsikring
Vi hjelper deg å finne gode løsninger som passer deg best. Vi samarbeider kun med kjente og trygge partnere som tilbyr gunstige priser.
Vi tar forbehold om feil i annonse og utstyrsliste.
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Resterende nybilgaranti (12 md. / 150 000 km).
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Vi følger Norges Bilbransjeforbunds etiske retningslinjer. Vi sjekker alle biler, inkl. bilens stand og servicehistorikk.

Vi kjøper bruktbilen din, enten du skal bytte brukt mot brukt eller du bare vil bli kvitt den gamle uten å kjøpe annen bil.

Easy selger og kjøper brukte biler, enkelt og greit. Vi har et stort utvalg rimelige bruktbiler til salgs og kan også kjøpe din bruktbil.
FINN-kode
415320220
Sist oppdatert
22. juli 2025, 16:40
Referanse
cc1cec22-d930-4423-b4a5-72800a5cb905
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.