Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Cranchi
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Cranchi

Bildegalleri

(1/47)
Inaktiv

Cranchi Zaffiro 34

Høstpris! - Cranchi Zaffiro 34

Modellår

1999

Lengde

37 fot

Type motor

Innenbords

Seter

12

Pris

685 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Dette er en stor og romslig båt (37fot og over 3,5m bred). Det er 2stk sovecabiner (med dører), fast dobbelseng i bauen og man kan velge mellom 2 enkeltsenger eller stor dobbeltseng i midtcabin under førerposisjon/sofa ute. Sofa og pentry mellom sovecabinene. Pentry har microovn, gassbluss, vask og kjøleskap. Det er også 1 stk elektrisk plate (230V) som kan benyttes når man har landstrøm eller har igang generatoren. Eget bad med elektrisk do, vask og dusj (jeg er 185 og kan stå å dusje).
Båten har teakgulv i cockpit og nede ved sofa/kjøkken.
Fin og oversiktlig førerposisjon, med L-sofa ved siden av. Stor U-sofa akter som kan gjøres om til solseng. Wetbar med kjøleskap ved siden av U-sofa.
Båten har fått en del oppgraderinger i vårt eie (stort sett på det tekniske/mekaniske).Vinter/vår 2019, begge drev til testing og utbedring hos Ragnar Ringstad i Fredrikstad (kvitteringer kan oversendes/vises ved behov).
Vinter/vår 2019/20, begge motorer tatt ut og fått full gjennomgang og div utbedringer/utskiftninger, utført hos Ragnar Ringstad i Fredrikstad. (se bilder for kvitteringer og beskrivelse av hva som er utført). Motorene har gått ca 120-130 timer etter disse arbeidene ble utført.
Vår 2020, ny ankervinsj bak, ny kartplotter, og ny ferskvannspumpe.
Høst 2020, ny el.tømmepumpe (kvern) på septikk.
Vår 2021, nytt 100W solcellepanel (ikke fastmontert).
Vår 2023, 5stk nye batterier (3 stk forbruk, 1stk start og 1stk til baupropell), ny batterilader 40A (2x20). Nye kabler mellom lader og batterier ble også trukket.
Vanlig vedlikehold (olje, filter, impellere, sinker, belger m.m) utført hver vår/høst.
Vi har vært, og er, veldig fornøyd med båten, men vi har minimalt med tid til å få brukt den så vi tenker derfor å selge den. Sikkert en del info jeg ikke har tenkt på når jeg laga denne annonsa, men ring/send mld dersom du lurer på noe så skal jeg svare etter beste evne.
Ring meg for en båtprat, 97698091.

Kan vurdere mindre båt (eller eventuelt bil) som delbetaling.
Båten blir satt på land andre halvdel av september.

Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Cranchi
Modell
Zaffiro 34
Modellår
1999
Type
Cabincruiser
Drivstoff
Diesel
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
470.0 hk
Motorfabrikant
Volvo Penta KAD43 x2
Type motor
Innenbords
Topphastighet
33 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
7 000 kg
Lengde i fot
37 fot
Dybde
100 cm
Bredde
355 cm
Sitteplasser
12
Soveplasser
6
Farge
Hvit
Båtens beliggenhet
Norge
Registreringsnummer
IAV 123

Utstyr

Kartplotter (Garmin EchoMap 92SV)

Ankervinsj akter (Sleipner)

Baugpropell (Sleipner)

Generator (4,5kW)

Ankervinsj i baug

Solcellepanel

Dieselvarmer


M.m.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

1623 Gressvik
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

415245034

Sist oppdatert

25. september 2025, 20:12

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Cranchi
Cabincruiser